Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 22
  1. #1
    kobieta Awatar abre
    Dołączył
    09 2007
    Miasto
    Chatka Fanaberka pod Otwockiem
    Posty
    445

    Domyślnie WKKW Strzegom 2011

    Jak co roku w Strzegomiu


    1.

    2.

    3.

    4.

    5.

    6.

    7.

    Ostatnio edytowane przez abre ; 14-07-2011 o 13:31
    Pola Gałczyńska

    moje www

  2. #2

    Domyślnie

    Bardzo przyjemne zdjęcia, 1 genialna

  3. #3

    Domyślnie

    podoba się
    NinoVeron |==========[> | IG | Flickr | BLOG | MM | FB
    "na co sprzętu qpa gdy fotograf d..."

  4. #4

    Domyślnie

    Mnie się nie podobają: brak w nich piękna konia a jest pokazane bezduszne wykorzystanie zwierzęcia.
    D700 + N24-70 + N80-200D ED + N70-300VR, SB-900

  5. #5
    kobieta Awatar abre
    Dołączył
    09 2007
    Miasto
    Chatka Fanaberka pod Otwockiem
    Posty
    445

    Domyślnie

    Akurat trening do WKKW musi być pozbawiony bezduszności - w innym przypadku koń po prostu nie będzie skakał. Ale zgadzam się z tym, że na niektóre sceny ciężko się patrzy. To dynamiczny sport i ułamek sekundy może zadecydować o np. kontuzji zwierzęcia.
    Pola Gałczyńska

    moje www

  6. #6

    Domyślnie

    reportażowo bardzo dobre

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez abre Zobacz posta
    Akurat trening do WKKW musi być pozbawiony bezduszności - w innym przypadku koń po prostu nie będzie skakał. Ale zgadzam się z tym, że na niektóre sceny ciężko się patrzy. To dynamiczny sport i ułamek sekundy może zadecydować o np. kontuzji zwierzęcia.
    Ale czy tę kuchnię koniecznie trzeba pokazywać ?
    Przecież można pokazać jak koń ładnie już, już orzechodzi przeszkodę - zamiast tego, że jedną nogą zaczepił i zaraz się wywróci.

    Pzdr.
    D700 + N24-70 + N80-200D ED + N70-300VR, SB-900

  8. #8
    kobieta Awatar abre
    Dołączył
    09 2007
    Miasto
    Chatka Fanaberka pod Otwockiem
    Posty
    445

    Domyślnie

    Ależ to żadna kuchnia. Tak właśnie wygląda WKKW. Aż tak bardzo przeszkadza Ci, że na 6 koń musnął kłodę?
    Pola Gałczyńska

    moje www

  9. #9

    Domyślnie

    Na żadnym ze zdjęć nie ma awaryjnej sytuacji. Może Karen na 5. nie wyszło idealnie, ale to wąski front nie zawsze idzie idealnie wcelować przy tempie 500 m/min.
    Pewnie jestem zmanierowana i bezduszna, ale nie widzę nigdzie nic strasznego.
    "I'll go find God, quit drinking, get in touch with myself emotionally, and we'll meet right back here at half past impossible, mm'kay?"
    moje prywatne halucynacje

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez abre Zobacz posta
    Ależ to żadna kuchnia. Tak właśnie wygląda WKKW. Aż tak bardzo przeszkadza Ci, że na 6 koń musnął kłodę?
    Nie, oczywiście że nie.
    Ja się wychowywałem na wsi, gdzie bez konia ani rusz. Dziadek mi wpoił, że o konia trzeba dbać, być dla niego miłym, to on sie odwdzięczy - w żadnym wypadku nie zmuszać konia do niczego i nie wykorzystywać go niepotrzebnie. Nie wiem jak trener (trenerka), ale ze zdjęć mi takie podejście nie wynika - natomiast widzę wykorzystanie konia jak rzecz: "ma zrobić swoje". Taka postawa jest mi obca.

    Pzdr.
    D700 + N24-70 + N80-200D ED + N70-300VR, SB-900

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •