Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16
  1. #1

    Exclamation Plener ślubny i Czarna Wołga

    Kilka klatek z ostatniego pleneru Więcej na blogu: www.blog.lukaszsulka.com

    Wołga jednak nawalała i trzeba było naprawiać

    1.
    2.
    3.
    4.
    5.
    6.
    7.
    8.
    9.
    10.
    11.
    12.
    Z6, Z6II, 35 ART, 50Z 1.8, 85 1.4G

  2. #2

    Domyślnie

    Kurcze nie podoba mi się w większości fotografii ślubnych, że 90-95% zdjęć jest pokrzywionych. Jakby nie można było zrobić kadru bez przekrzywiania aparatu... :/ Nie rozumiem tego..

  3. #3

    Domyślnie

    Wydaje mi sie , ze ta maniera dodaje cos w rodzaju reprtazowego sztychu i jak dlugo efekt jest jak wyzej osobiscie nie widze w tym nic zlego.Swoja droga jakos nie widze wiekszosci tych zdjec w poziomie...

  4. #4
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie

    Ja to bym wykorzystał samochód jako "Czarna Wołga" która porywa dzieci hmm Panią młodą. Ale i tak sie mnie podoba.

  5. #5

  6. #6

    Domyślnie

    mi oprócz prezekrzywionych kadrów nie podoba sie to że cześć wołgowa jest mało slubna, prawie nie ma panny młodej i gdyby nie kadry znad wody pomyślałabym że ne sa to zdjęcia ślubne. Podaba mi sie natomiast obróbka szczególnie bw
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  7. #7

    Domyślnie

    Proszę nie umieszczać w tytułach wątków adresu do komercyjnej strony internetowej.
    Najzieleńszy z zielonych
    Niezbyt poważny, czasem odważny, nie-co-dziennik sporadyczny.

  8. #8

    Domyślnie

    obróbka się podoba. Trochę za dużo podobnych kadrów z tą wołgą. Po za tym podoba się
    Calkiem niezly aparat, takie sobie szkła, marne umiejętności i niewiele czasu...

  9. #9

    Domyślnie

    Przyjemnie się ogląda od 7 w dół. Z tą wołgą dla mnie za dużo zdjęć i 1,2,3 gdyby nie tytuł to można by rzec wcale nie ślubnie - gdzie młoda? Ewentualnie to pierwsze przed 1 fajne.

  10. #10

    Domyślnie

    @swider - ok bede miał to na uwadze wrzucając kolejne foty
    Szkła użyte: Sigma 12-24, N85 1.8, N80-200 2.8
    Co do krzywych kadrów - kiedy robiłem te foty kombinowałem na wszystkie sposoby i kadry proste byłyby strasznie nudne, przechylenie obiektywu może dodać dynamiki.
    Fot Wołgi jest bardzo dużo, bo to efekt pracy młodego - to jego auto, które restaurował ze 2-3 lata i foty z autem były priorytetem
    Nie wiem czy każdy wytężył wzrok: na 3ce widać nóżki Młodej, która postanowiła przekimać podczas gdy Młody naprawi auto :P
    Z6, Z6II, 35 ART, 50Z 1.8, 85 1.4G

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •