Close

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 45

Wątek: 6 h nad Sanem.

  1. #1

    Domyślnie 6 h nad Sanem.

    Witam!
    Wczoraj spędziłem 6 godzin w namiocie nad rzeką (nawet szybko zleciało ).
    Rządziły trzy gatunki, zimorodki, sieweczki rzeczne, pliszki siwe. Czaple siwe jak zwykle obserwacja z dystansu :/
    Sieweczki i pliszki są tak ciekawskie że prawie do obiektywu wchodzą z tego powodu takie ciasne kadry
    Zapraszam.

    1.
    2.
    3.
    4.
    5.
    6.
    7.
    8.
    9.

  2. #2

    Domyślnie

    Super kadry Co do sprzętu to 300/2,8?
    NIKON SYSTEM

  3. #3

  4. #4

    Domyślnie

    Pytanko mam! Czy widzicie przepalenia na grzbietach zimorodków czy to mój monitor w pracy jest do d.
    W domu przy obróbce nie zauważyłem tego a tu w pracy wrzucam fotki i widzę brak szczegółów w światłach.
    :/

  5. #5

    Domyślnie

    Wszystkie bardzo ładne a najbardziej do gustu przypadła mi 8... pozdrawiam
    Zawsze bądź sobą... no chyba, że możesz być Bat-Manem... wtedy zawsze bądź Bat-Manem.
    moje obserwacje...

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Atum Zobacz posta
    Pytanko mam! Czy widzicie przepalenia na grzbietach zimorodków czy to mój monitor w pracy jest do d.
    W domu przy obróbce nie zauważyłem tego a tu w pracy wrzucam fotki i widzę brak szczegółów w światłach.
    :/
    Nie, wszystkie są jak najbardziej poprawne pod względem naświetlenia. Może masz źle skalibrowany monitor w pracy
    NIKON SYSTEM

  7. #7
    Gaduła
    Dołączył
    01 2007
    Miasto
    Kamieniec Ząbkowicki
    Posty
    3 038

    Domyślnie

    Cała seria świetna,
    a jeżeli chodzi o przepalenia, to jest tak na granicy.
    D610 | N 16-35 VR | N 85/1.8D | T 90/2.8 Di | T 70-300 VC || D70s | N 18-70/3.5-4.5

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez KUBAS95 Zobacz posta
    Nie, wszystkie są jak najbardziej poprawne pod względem naświetlenia. Może masz źle skalibrowany monitor w pracy
    Mój monitor w firmie nawet nie słyszał o kalibracji Dlatego zapytałem ale fajnie, że jest ok nie muszę jeszcze raz grzebać.

    pozdrawiam !

  9. #9

    Domyślnie

    Przepiękne zdjęcia! Warto było siedzieć te 6h w namiocie
    Co do przepaleń to niestety są, przynajmniej na zaprezentowanych jpg. Monitor monitorem ale histogram nigdy nie kłamie
    Jest 10 rodzajów ludzi, ci co rozumieją arytmetykę binarną i ci co jej nie rozumieją.

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez evilseed Zobacz posta
    Przepiękne zdjęcia! Warto było siedzieć te 6h w namiocie
    Co do przepaleń to niestety są, przynajmniej na zaprezentowanych jpg. Monitor monitorem ale histogram nigdy nie kłamie
    Wczoraj byłem już tak padnięty po tej pobudce o 3 rano, że mi się już w oczach mieniło na ekranie :/ No i trzeba jeszcze raz siadać do obróbki Ajajaj
    Nauczka na przyszłość: Najpierw odespać potem obrabiać
    Ostatnio edytowane przez Atum ; 22-06-2011 o 13:00

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •