Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21
  1. #1

    Domyślnie Inesa + Film by [ Hanibal ]

    Witam ponownie

    Z inesa umowilismy sie na krótka sesyjke... niestety jak zauwazycie na filmie pogoda nie dopisała i moge powiedziec ze bylo wrecz hardcorowo

    no ale trzeba bylo zlecenie wykonac...

    backstage filmik tu: http://www.youtube.com/watch?v=csHIMGcmf58

    zdjecia:

    1.

    2.

    3.

    4.

    5.

    6.

    7.

    8.

    9.

    10.
    www.facebook.com/kpaprocki
    || D3 x2 || 14-24 2.8 || 24-70 2.8 || 70-200 2.8 || 16 2.8 fisheye || 24 1.4 || 50 1.4 || 85 1.4 || Apple system || cała masa dodatków.

  2. #2
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    10 2010
    Miasto
    Ostrow Wlkp
    Posty
    140

    Domyślnie

    uwielbiam twoje prace ... coś wspaniałego
    D700, MB-D10, T16-28/2.8, N24-120/4, S50/1.4 Art, S70-200/2.8, Rf-603, SB-700, YN-460-II

  3. #3

    Domyślnie

    hanibal jak patrzę na filmy z backstagu to myślę, że dla niektórych powinieneś gratis dawać jakiś pakiet opieki internistycznej. Bo katar to one mają na bank przy takich warunkach jak miała Ines . Podziwiam je za hart ducha.

    Zdjęcia fajne. Ciekawa modelka. Szkoda, że nie zdjęła zegarka.
    3. Za jasno i wydaje się przepalone a faktura skóry przepadła na prawym policzku.
    5. Coś mdłe nijakie. Nieostre!?

    Generalnie nie podoba mi się mnogość Twoich znaków firmowych w jednej sesji. Ładne logo masz na zdjęciach 1 i 2 z Nikki.

    Pozdrawiam
    FUJI X-T3/18-55/35 1.4

  4. #4

    Domyślnie

    jasnosc spowodowana moze tym ze mam sciemniony ekran do kalibracji o 40%
    u mnie jest ok

    co do znakow testuje narazie
    niedlugo wybiore jeden albo wroce do starego
    www.facebook.com/kpaprocki
    || D3 x2 || 14-24 2.8 || 24-70 2.8 || 70-200 2.8 || 16 2.8 fisheye || 24 1.4 || 50 1.4 || 85 1.4 || Apple system || cała masa dodatków.

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Michal_C Zobacz posta
    5. Coś mdłe nijakie. Nieostre!?
    Niestety zgodze sie z Michalem - na 5 modelka wyszla nie ostro dlaczego - tlumacze
    takie ma sie wrazenie - pomimo zastosowanej postprodukcji - bo jedynie ostre sa jedynie wloski w okolicach czola, no i wyszlo to tak jakbys nie trafil z ostroscia
    2 fajnie jasno swieci pomimo, ze wydaje sie za jasna to jednka mi to pasuje tutaj
    ogolnie fajny set
    "Nikon może mieszkać z innymi zwierzętami i dziećmi. Obowiązuje umowa adopcyjna. Kociak dostanie wyprawkę: paczkę karmy, legowisko, miseczki i ulubioną zabawkę."
    WaWeWu

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez hanibal Zobacz posta
    no ale trzeba bylo zlecenie wykonac...

    No to jest właśnie sprawa dyskusyjna. Nie są to tzw. zdjęcia "uciekające" więc można by przełożyć sesję. Z szacunku do modelki i własnej pracy.No chyba ze zamawiająca miała wolny ten jeden jedyny dzień?

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fafniak Zobacz posta
    No to jest właśnie sprawa dyskusyjna. Nie są to tzw. zdjęcia "uciekające" więc można by przełożyć sesję. Z szacunku do modelki i własnej pracy.No chyba ze zamawiająca miała wolny ten jeden jedyny dzień?
    i tak wlasnie bylo...
    budze sie pogoda ok wiec potwierdzam sesje... modelka przyjezdza i pogoda robi sie kapusniasta a ona juz pomalowana i przygotowana.. nastepnie wyjezdzamy i robi sie horror...

    wiesz ja mam taka polityke ze jesli juz jestem w takiej sytuacji i modelka chce to robimy sesje jak cos nie wyjdzie to sesja zostaje powtorzona na moj koszt...

    no i tu powtarzac nie musze.. modelka zadowolona. ale ze nie zrobilem tego co chcialem wiec Inesa jeszcze u nas zagosci.
    www.facebook.com/kpaprocki
    || D3 x2 || 14-24 2.8 || 24-70 2.8 || 70-200 2.8 || 16 2.8 fisheye || 24 1.4 || 50 1.4 || 85 1.4 || Apple system || cała masa dodatków.

  8. #8

    Domyślnie

    Ale ja zdaje sobie sprawę z problemu - niestety u mnie często jest tak ze wszyscy nie chcą ale produkcja już wyłożyła kasę i trzeba zrobić

  9. #9

    Domyślnie

    no własnie .. i wydaje mi sie ze oceniajac zdjecia widz powinien uwzglednic wszystkie czynniki...
    wystarczy ogladnac backstage
    i wszystko bedzie jasne
    nieprawda ?
    www.facebook.com/kpaprocki
    || D3 x2 || 14-24 2.8 || 24-70 2.8 || 70-200 2.8 || 16 2.8 fisheye || 24 1.4 || 50 1.4 || 85 1.4 || Apple system || cała masa dodatków.

  10. #10

    Domyślnie

    nie!
    Widza interesuje efekt końcowy. I nie ma znaczenia czy było zimno/ciepło wiało nie wiało. nie interesuje go że producent przyciął kasę dla siebie albo na inne produkcje.

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •