Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Ślubik

  1. #1

    Domyślnie Ślubik

    Kilka zdjęć które mi się podobają, na pożarcie ślubnym wyjadaczą, krytyka wskazana:

    1.

    2.

    3.

    4.

    5.

    6.

    7.


    8.

    9.

    patrzalski bonus:



    więcej tu (za dużo): http://www.fotomogilska.pl/galerie/2...bum/index.html
    sporo gratów

  2. #2

    Domyślnie

    nie jestem slubnym wyjadaczem (tak na marginesie pisze się wyjadaczom), ale jakoś nie trafiają te zdjęcia do mnie(kadry, Go, kolory itp).
    Z tych wszystkich w miarę podoba mi się 2 i 9.
    Sam mam slub za jakieś 2.5 tygodnia więc temat mnie interesuje choć zdjęcia mi się nie podobają.
    Calkiem niezly aparat, takie sobie szkła, marne umiejętności i niewiele czasu...

  3. #3

    Domyślnie

    Nie.
    Każde zdjęcie w innym kolorze, innej wielkości, niektóre lecą, przepały, za ciemno, za jasno, kilka zdjęć takich, że goście ryło mogą fotografowi obić
    Nie tędy droga. Widać, że fotograf się starał, sił dołożył, ale koncepcji - jako całości - zabrakło.
    Powiem szczerze. Ja bym za takie fotki, pognał!
    Tutaj jest... podpis

  4. #4

    Domyślnie

    Ortografia idzie w parze z poziomem
    red light, dark room...

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez piom Zobacz posta
    Kilka zdjęć które mi się podobają, na pożarcie ślubnym wyjadaczą, krytyka wskazana:
    Nie dziękuję. Nie trawię takiej "kuchni".
    Teoretycznie praktyka jest zgodna z teorią... Praktycznie tak nie jest.

  6. #6

    Domyślnie

    Niestety zgodzę się z przedmówcami, ale dodam coś więcej, żeby było konstruktywnie
    1. nie rozumie po co kontur w takim zdjęciu, nic to nie mówi, potrzeba by było choć mimikę widzieć
    2. kolor skóry ! rażący pomarańcz! biel przepalona
    9. w zasadzie nie wiadomo o co chodzi..brak historii, nie widać co się dzieje
    a o bonusie to nawet nie wspomnę
    Pozdrawiam
    Karina

  7. #7

    Domyślnie

    no to mnie dobiliście...
    sporo gratów

  8. #8

    Domyślnie

    Myślę, że przy trochę innej obróbce 3 i 7 mogłyby być bardzo ciekawe.

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez piom Zobacz posta
    no to mnie dobiliście...
    Nie chodzi o dobijanie, a nawet robienie sobie wycieczek.
    Ślub to radość, wiosna, kolory, miłość, zauroczenie, muzyka, zabawa, taniec, uczucia, emocja, erotyka, goście, extra ubrania, wpadki, .... Tego w większości u Ciebie zabrakło. Generalnie od fotografa ślubnego oczekuje się najpierw rzemiosła, później konceptu i eksperymentu. To pierwsze - bo zdjęcia będą oglądać goście w różnym wieku i panna młoda z rozwianym włosem i ręką młodego na pupie z pewnością im się nie spodoba. Drugie - bo zdjęcia mają być pamiątką na zawsze. I tutaj panna młoda z rozwianym włosem i ręką młodego .... , lub odwrotnie pan młody z rozwianym włosem będą cudownym wspomnieniem dopingującym do dalszego bycia we dwoje.
    Następnym razem pójdzie lepiej!
    Tutaj jest... podpis

  10. #10

    Domyślnie

    stary no nie jest dobrze... hmm.. bez polotu to jakies i ta obrobka..za poprzednikami
    "Używaj serca i umysłu po to, aby wspomagać siebie i bliźnich dobrym słowem, życzliwością i budzić w nich zachwyt dobrem."

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •