Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21
  1. #1

    Wink Kicz z (za)dużą winietą.

    Najzieleńszy z zielonych
    Niezbyt poważny, czasem odważny, nie-co-dziennik sporadyczny.

  2. #2

    Domyślnie

    Zdania nie zmieniłem
    seek & destroy
    Tyle masz talentu, ile zdolasz go udzwignac...

  3. #3

    Domyślnie

    Mi się tam podoba. Jakby tylko rozjaśnić trochę te drzewa po prawej.

  4. #4

    Domyślnie

    Bardzo fajne. Ciekawe polaczenie bogactwa barw z kontorowka. Jedynie ta winieta... nie wchlaniam jak na razie.

  5. #5

    Domyślnie

    Takie kicze przyjmuja sie w Europie zachodniej... z coraz większym efektem... dla mnie kicha...
    Ja państwu powiem, że ja pracuję cały czas, cały czas czegoś się uczę, bez przerwy.

  6. #6

    Domyślnie

    Dobrze, że we wschodniej Europie kicz jest rzadkością. Na przykład takie „milky water”, kamyczki i te sprawy. To już przynajmniej jakieś nowum w fotografii pejzażowej i przełamanie dotychczasowych kanonów. Mocny powiew świeżości.
    Najzieleńszy z zielonych
    Niezbyt poważny, czasem odważny, nie-co-dziennik sporadyczny.

  7. #7

    Domyślnie

    Do przykładu swidra dodałbym jeszcze BW - bez tego nie ma artysty-fotografisty i to też rodzaj kiczu, bo kiczem jest każda łatwizna. W tutejszej odsłonie jedyne co bym złagodził to różofiolet i wywalił winietę. Poza tym gitara.
    A new shit has come to light...

  8. #8

    Domyślnie

    "(...)"

    Nie jestem pewien czy dobrze rozumiem , ja bym to ujął raczej tak "(:." lub "(*_*)"

    A poważnie - to tylko inne zdanie, a w wątku sami mili ludzie się wypowiedzieli.
    Szkoda się stresować.

    Winietki też wolę słabsze, ale brakuje mi tylko kraty browara, towarzystwa i teleportu.
    Spokojnie mógłbym tam (w pokazanym świecie) spędzić sympatyczny długi wieczór.
    seek & destroy
    Tyle masz talentu, ile zdolasz go udzwignac...

  9. #9

    Domyślnie

    ładny ten kicz, aczkolwiek winietka troche za duza.

  10. #10

    Domyślnie

    Tak zwany landrynkowy landszaft - mnie pasuje
    Zapraszam
    <a href="http://www.michalostrowski.com.pl/" target="_blank">www.michalostrowski.com.pl</a><br>

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •