Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14
  1. #1

    Domyślnie [KONCERTOWE] Perfect 30lecie. Koncert Ostrołęka 03.2011

    Witam

    Na koncercie byłem, kilka zdjęć poczyniłem....
    Niestety zdjęcia "pod scena" można było robić przez pierwsze dwa utwory ... (może ktoś mi wyjaśni czemu "gwiazdy" tak sobie wymyślają ? może są jakieś logiczne wytłumaczenia tego zjawiska...)

    Światła w wykonaniu (jak dla mnie) mistrza oświetlenia Andrzeja Grody www.groda.pl )

    1.
    2.

    3.

    4.

    5.

    6.

    7.

    8.

    9.

    10.

    11.

    12.

    13.

    14.

    15.

    BONUS . - konsola mnie zauroczyła




    więcej zdjęć pod adresem : http://foto.krupek.info/index.php/koncerty/PERFECT2011

    Pozdrawiam
    Nie wiem, nie znam się, zarobiony jestem .....
    foto.krupek.info https://500px.com/krupek moje foto pstryki

  2. #2

    Domyślnie

    obrobka w sferze koloru to jakas masakra tym razem bracie.

  3. #3

    Domyślnie

    Bracie nie kumam problemu sfery koloru - naświetl temat bliżej jak możesz o co kaman
    Nie wiem, nie znam się, zarobiony jestem .....
    foto.krupek.info https://500px.com/krupek moje foto pstryki

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krupek Zobacz posta
    Niestety zdjęcia "pod scena" można było robić przez pierwsze dwa utwory ... (może ktoś mi wyjaśni czemu "gwiazdy" tak sobie wymyślają ? może są jakieś logiczne wytłumaczenia tego zjawiska...)
    Jeśli mnie pamięć nie myli, najstarsi górale przywołują minione czasy, gdzie podczas tych pierwszych trzech numerów fotoreporterzy błyskali (bo nie mieli matryc z akceptowalnym ISO12800, tylko filmy na 3200 W sumie nawet dzisiaj na koncertach bardziej "celebryckich" wpadają często gęsto reporterzy agencyjni czy gazetowi i nadal dopalają lampami - więc ten warunek dwóch, trzech numerów jest jakoś uzasadniony. Dodatkowa sprawa - może przy plenerowych wystepach nie ma to takiego znaczenia, ale chodzi również o nie przeszkadzanie ludziom, którzy za bilet zapłacili kilkadziesiąt złotych.

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krupek Zobacz posta
    Bracie nie kumam problemu sfery koloru - naświetl temat bliżej jak możesz o co kaman
    zarzadzanie barwa masz takie se szefie.

    m.in. strasznie wysoko na kolejnym secie ustawiasz kontrasty przez co masz dziel i rzadz / zero srodka. nie mowiac ju zo jakis dziwnych dominantach, mam wrazenie ze na kazdym chyba zdjeciu przed p. markowskim stoi centralnie wycelowany w niego czerwony punktowiec na ziemi, a watpie aby tak bylo...

  6. #6

    Domyślnie

    Badi hmmmm hmmmmmm hmmmmmm ....
    kontrasty fabrycznie podciągam ale sprawdzam na kilku rożnych monitorach (kompach) i jakos mi sie nie wydaje zeby byy ostro przewalone ....
    z czerwonym punktowcem tez nie do końca łapie ... przecież widać ze z przodu Markowski dopalany jest przez oswietleniowca jakąs ciotką - alr to cyba nie jest złe ?

    jeszcze na ktorym zdjeciu widzisz te dominanty - z kazdym dniem jestem coraz starszy i jest taka opcja ze oczęta mi siadaja i tego nie widze .....

    Pozdro
    Nie wiem, nie znam się, zarobiony jestem .....
    foto.krupek.info https://500px.com/krupek moje foto pstryki

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krupek Zobacz posta

    Niestety zdjęcia "pod scena" można było robić przez pierwsze dwa utwory ... (może ktoś mi wyjaśni czemu "gwiazdy" tak sobie wymyślają ? może są jakieś logiczne wytłumaczenia tego zjawiska...)


    Podstawy: po prostu dbają o własny wizerunek, nie o żadną publikę, która jest pod sceną i której mogłoby to przeszkadzać...

    Stojąc (a w zasadzie skacząc) na scenie, z kilkoma megawatami światła na pysk dochodzi do głosu fizjologia - człowiek zaczyna się pocić, co ma wiele wizualnych następstw: makijaż spływa, krople potu spływają na końcu nosa, i wygląda się na usmarkanego, człowiek się świeci, blikuje i wygląda dość mało wyjściowo, włosy (jak się ma) przyklejają się do czoła i gdzie indziej, wychodzą plamy pod pachami, i tak dalej i tak dalej.

    I mówię to z autopsji, a nie z opowieści innych. To po prostu niewiarygodne, jak światła potrafią grzać, i to pomimo tego, że są daleko i wysoko.

    Wcale się nie dziwię, że gwiazdy nie chcą się potem oglądać w gazetach jak zmoczone ścierki; dlatego dokąd są w miarę świeże (czyli przez pierwsze dwa, trzy numery) zgoda, a potem szlaban.
    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

  8. #8

  9. #9

    Domyślnie

    lubię fotografię koncertową przy zastanym. jest nieźle!
    D3s+D700 | Kilka Nikkorów | CX240 i mały Apple

  10. #10

    Domyślnie

    No nie wiem, zdjęcia nie mają tego czegoś, ale to wina pozycji, tłum, brak miejsca
    Moja prywatna strona: http://shox.pl

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •