Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17
  1. #11

    Domyślnie

    Gdzie Wy tego kunia żeście wyciągneły ?
    Całkiem udanie Ci to wyszło
    Moja galeria: www.darko.cal.pl, zapraszam na FB

  2. #12

    Domyślnie

    Darku - my tak mamy, że jak nam wpada głupi pomysł do głowy, to realizujemy go o wiele szybciej i chętniej, od pomysłów mądrych. Dlatego nigdy się nie nudzimy...
    "I'll go find God, quit drinking, get in touch with myself emotionally, and we'll meet right back here at half past impossible, mm'kay?"
    moje prywatne halucynacje

  3. #13

    Domyślnie

    Bardzo słusznie tylko czemu zwierze ma na betonach cierpieć
    Moja galeria: www.darko.cal.pl, zapraszam na FB

  4. #14

    Domyślnie

    A czyż on wygląda jakby cierpiał? Zapewniam, że Złocisz potrafi bardzo dobitnie pokazać, że jest z czegoś niezadowolony. Po parunastu minutach faktycznie zaczął się denerwować, wróciłyśmy więc do stajni, opróżnił pęcherz i był bardzo szczęśliwym koniem. Nogi też nie ucierpiały, większość drogi prowadzony był w ręku, a Justyna wsiadła tylko na stępa. Akurat o dobro Lawiranta nie trzeba się martwić, to jeden z najlepiej zadbanych koni jakie znam =)
    "I'll go find God, quit drinking, get in touch with myself emotionally, and we'll meet right back here at half past impossible, mm'kay?"
    moje prywatne halucynacje

  5. #15

    Domyślnie

    Również uważam, że 1 w B&W.
    NIKON D3, D80, N 24-70 F2.8, N 50 F1.8, N 70-300 VR, SB-800
    prezesr@wp.pl

  6. #16

    Domyślnie

    Mam taki mały dylemat i liczę na wasze zdanie. Zastanawiam się czy zdjęć nie pokazać na uczelnianym konkursie. Temat to "naturalnie/industrialnie".

    Myślałam, żeby puścić serię:




    Czy może któreś z nich jest na tyle fajnie, że mogłoby iść samo?
    "I'll go find God, quit drinking, get in touch with myself emotionally, and we'll meet right back here at half past impossible, mm'kay?"
    moje prywatne halucynacje

  7. #17
    c-man
    Gość

    Domyślnie

    Jak mówiłem wcześniej, mi się podoba 2, w czerni i bieli.
    Ale nie wiem czy akurat do tematu pasuje...
    Pierwsze ma potencjał, ale ja bym popracował nad jakąś klimatyczną obróbką - może jakaś winietka i filtr, a la stary slajd?

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •