Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12
  1. #1

    Domyślnie Mariola sesja własciwa + film by [ Hanibal ]

    Witam

    dzis przedstawiam Znana juz tu na forum z moich setów Mariole.

    sesja trwała okolo godziny, i proezentuje kilka zdjec które popełniłem tamtego dnia.

    film tu:
    http://www.youtube.com/watch?v=8UGRyscN7nw


    zdjecia.

    1.

    2.

    3.

    4.

    5.

    6.

    7.

    8.

    9.

    10.
    www.facebook.com/kpaprocki
    || D3 x2 || 14-24 2.8 || 24-70 2.8 || 70-200 2.8 || 16 2.8 fisheye || 24 1.4 || 50 1.4 || 85 1.4 || Apple system || cała masa dodatków.

  2. #2

    Domyślnie

    mam wrażenie ze jestes trochę nierówny fotograficznie,tz nie masz wyczucia i obok doskonałych zdjęć wkladasz takie hm powiedzmy delikatnie mniej dobre.Ta uwaga odnosi się do calosci Twoich prezentowanych fotek na forum.Ale podoba mi się konsekwencja i ogrom pracy którą wykonujesz.Podziwiam

  3. #3

    Domyślnie

    Niestety na każdym zdjęciu zamiast ładnej dziewczyny rzuca się w oczy postać jakby z filmu Avatar. Nie za bardzo wiadomo co jest przedmiotem fotografii - makijaż czy dziewczyna? Szkoda, bo zdjęcia bez tego malowidła były by o wiele ciekawsze.

  4. #4

    Domyślnie

    Zmuszony jestem się zgodzić, że makijaż zabił w tym przypadku świetne zdjęcia świetnej dziewczyny. Odciąga wzrok, w zdjęciach z dalszej perspektywy sprawia wrażenie bardziej błędu zapisu obrazu niż efektu pracy wizażystki. Może jeszcze gdyby był symetryczny jakoś by się obronił choć mam wątpliwości ale jednostronnie położony jest złym pomysłem.

  5. #5

    Domyślnie

    A mnie ciekawi jaki byl pomysl na sesje, temat przewodni
    Bo nie moge sie domyslic co maja wspolnego te stroje,malunek na twarzy i zemszale mury

    Jedynie odgadlem ze 7 to chyba ptak uwieziony za kratami
    Ale patrzac na mine modelki nie widze tesknoty za utracona wolnoscia
    Ostatnio edytowane przez ranbir kapoor ; 08-03-2011 o 08:36
    Road to Manila

  6. #6

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Nikorett Zobacz posta
    mam wrażenie ze jestes trochę nierówny fotograficznie,tz nie masz wyczucia i obok doskonałych zdjęć wkladasz takie hm powiedzmy delikatnie mniej dobre.Ta uwaga odnosi się do calosci Twoich prezentowanych fotek na forum.Ale podoba mi się konsekwencja i ogrom pracy którą wykonujesz.Podziwiam
    oj dziekuje. wiesz jak kupujesz plyte muzyczna nigdy nie ma tak ze podoba cie sie 100% kawalkow dokladnie tak samo.
    zgadzam sie z Toba ze nie zawsze wszystko jest rownie dobre.

    celem zdjec z Mariola było poprostu sfotografowanie dziewczyny. pomysł na wizaz wyszedl od modelki i od wizazystki. zrobimy ja sfotografowalem w nowym miejscu gdzie jeszcze nie byłem. Tyle zero ideologii tematyki itd..
    poprostu fotografia.
    www.facebook.com/kpaprocki
    || D3 x2 || 14-24 2.8 || 24-70 2.8 || 70-200 2.8 || 16 2.8 fisheye || 24 1.4 || 50 1.4 || 85 1.4 || Apple system || cała masa dodatków.

  8. #8

    Domyślnie

    może inaczej niż wszyscy - oglądając te zdjęcia ja praktycznie nie zauważyłam tego makijażu. W moim odbiorze on doskonale z nią harmonizuje. Jak piszesz wyszedł od niej samej i chyba coś w tym jest. Co zwróciło moją uwagę to pomysł na ujęcia. Dla mnie temat przewodni tej sesji to delikatność, kobiecość choć z lekkim pazurem.
    D7k|N17-55 2.8|N Micro 60 2.8G ED|N35 1.8G|N85 1.8|SB900

  9. #9

    Domyślnie

    Zawsze z szacunkiem i dużą przyjemnością przyglądam się Twoim pracom, ale niestety ten set troszkę nie wpisuje się w to do czego mnie przyzwyczaiłeś, tj. dbałości o szczegóły.
    Strój modelki, ta niebieska sukienka, mocno opina, eksponując niestety coś więcej niż tylko jej ciało (foto: 2,3,5). A makijaż, mnie osobiście się nie podoba, ale jednocześnie uważam, że bardziej kwestia osobistego odbioru oglądającego, wyłącznie na indywidualnej płaszczyźnie podoba - nie podoba, dla mnie możliwy do przyjęcia jedynie na 4.

  10. #10

    Domyślnie

    no czyli wnioskuje ze wkoncu cos innego i dobrze
    www.facebook.com/kpaprocki
    || D3 x2 || 14-24 2.8 || 24-70 2.8 || 70-200 2.8 || 16 2.8 fisheye || 24 1.4 || 50 1.4 || 85 1.4 || Apple system || cała masa dodatków.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •