Close

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 32

Wątek: Iwona & Karol

  1. #1

    Domyślnie Iwona & Karol

    Hej, troszkę mnie nie było. Dzisiaj parę ulubionych zdjęć ze ślubu i wesela mojego znajomego. Trochę więcej na blogu.




  2. #2

    Domyślnie

    Hmm, nie wiem, strasznie ciemno w ogólnym przekroju setu.
    Koniecznie odwiedź Podkarpacką Grupę Fotograficzną na Nikoniarzach : Forum Grupy PODKARPACKIEJ
    Informacja jak się z nami spotkać : Czwartkowe P I W K O (czyli jak się z nami spotkać)
    Jesteś z Podkarpacia : Jak do nas dołączyć

  3. #3

    Domyślnie

    Jak wyżej, i troszkę brakuje mi koloru (albo ostatnie tez powinno byc b/w).

  4. #4

    Domyślnie

    Ja bym takich zdjęć nie chciał.
    Ciemno, smutno, ponuro. Wyszło, że ślub to bardzo poważna impreza jest.
    Tutaj jest... podpis

  5. #5

    Domyślnie

    Wg mnie też ciemnawo i ostatni kadr mimo fajnie złapanego momentu to ten kolor hmm, gdybym ja wstawił takie zdjecie toby mnie zjedli bez przepitki.
    prawie wszystko o microstockach
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez amirez Zobacz posta
    Wyszło, że ślub to bardzo poważna impreza jest.
    Bo jest, co Ty, kawaler jesteś, że nie wiesz? ;-D

  7. #7
    Rycerz
    Gość

    Domyślnie

    ostatnie zdjęcie bardzo fajne!

    no cóz to nie jest fotografia dla szumofobów choć dla mnie też sporo za ciemno...

  8. #8

    Domyślnie

    nr 5 b.fajny
    brakuję trochę smaczków w Twoim stylu
    nic

  9. #9

    Domyślnie

    5/6 bardzo fajne, cholera zajrzałem na bloga myślę sobie wybrał facet SWOJE ulubione na blogu będzie ciekawiej, ale nie jest... Wojtku wiesz że jesteś miszczu ale ten repo jest jak na Ciebie średni jakiś taki z dużym dystansem
    sporo gratów

  10. #10

    Domyślnie

    Ze smaczkami jest różnie, czasem o nie łatwiej, czasem, jak mawia klasyk, "po prostu nic nie chce się wydarzyć". Ale tu się jak najbardziej dzieje. Obejrzałam reportaż na blogu z przyjemnością. Bardzo solidna selekcja: w zdjęciach widać zamysł, mają dobrą formę lub są ważne z punktu widzenia historii, więc muszą być w reportażu. Wydać w tym wszystkim reporterskie oko, po prostu. A że ciemno - bardzo lubię ciemno. Gra światła i cienia na 1 i 3 - super, jak dla mnie. Ulubione zdjęcie z bloga - chyba to z "przaśnym stolikiem" - interakcja dziewczynki z jakimś panem ponad tym indorem (czy czymś), napierający z tyłu rozbawiony tłum - czad!
    Usunięto nieregulaminowy wpis. Zachęcam: http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=72527

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •