Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
  1. #1

    Domyślnie WOŚP Wrocław 2011

    Witajcie!
    przedstawiam wam mój reportaż z 19 finału WOŚP we Wrocławiu a dokładnie we wrocławskim rynku.
    Atrakcji było sporo: koncerty, militaria, pełno różnego jedzenia, bicie rekordu guinessa w ilości osób w autobusie, licytacje wiele innych i przede wszystkim piękne "światełko do nieba"

    Jest to mój pierwszy reportaż tego typu i bardzo liczę na waszą krytykę i porady

    Jak ktoś będzie chciał więcej to na BLOGU znajdzie pełny reportaż.

    zapraszam:
    D780|17-35|35|50|85

  2. #2

    Domyślnie

    brakuje mi motywu wrzucanego pieniążka do puszki najlepiej przez dziecko i jakiejś mega pozaklejanej dziewczyny ogółem spoko tylko trzeba by to jakoś przesortować, może jeszcze coś dobrać i poukładać bo taka trochę ro...pierducha się zrobiła

  3. #3

    Domyślnie

    Moi faworyci to: 3, 5, 9, 12 i rzecz jasna - sztuczne ognie Nawiasem mówiąc, te ostatnie były chyba ładniejsze niż warszawskie (albo tylko Ty je tak ładnie pokazałeś)
    Nikoś D90 + MB-D80 + Nikkor 16-85 VR + Nikkor 70-300 VR + Cosina 100 macro + SB-600 + Velbon Sherpa 600R
    Moja racja jest mojsza, niż Twojsza. Moja racja jest najmojsza!

  4. #4

    Domyślnie

    wosik, dzięki za uwagi - uczę się reportażu więc wszelką krytykę przyjmuje z pokorą
    żółto-czarny, światełko w tym roku było naprawdę wyjątkowo piękne
    D780|17-35|35|50|85

  5. #5
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    02 2010
    Miasto
    Oleśnica/Wroclaw
    Posty
    113

    Domyślnie

    A ja spytam: kto tą szybę na 10 wybił?! Set całkiem przyjemny ale fakt: sztuczne ognie najmilsze dla oka. Trochę brakuje ciągu opowieści ale można ten set też traktować jako zlepek luźnych migawek. W takim wypadku moim zdaniem zdjęcia się bronią.
    P.S. No i z koncertowymi kadrami nie zaszalałeś. Mało ich i dosyć dziwne są...

  6. #6

    Domyślnie

    szyba wybita bo w autobusie było prawie 400 osób i po prostu niewytrzymała
    co do zdjęć koncertowych to nigdy w życiu ich nie robiłem więc może dlatego są dziwne? i mało ich bo na koncertach byłem tylko chwilkę.
    Dzięki za uwagi!
    D780|17-35|35|50|85

  7. #7

  8. #8

    Domyślnie

    dzięki
    D780|17-35|35|50|85

  9. #9
    Gaduła Awatar NBA
    Dołączył
    09 2007
    Miasto
    Jarocin, Wielkopolska
    Posty
    3 760

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Tworas Zobacz posta
    dzięki
    Na 2 masz fajny bokeh... Z jakiego to szkła?

  10. #10

    Domyślnie

    Nikkor 85mm 1.8 na 2.2
    D780|17-35|35|50|85

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •