Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie Andżelika - PGF Krasiczyn

    Koniecznie odwiedź Podkarpacką Grupę Fotograficzną na Nikoniarzach : Forum Grupy PODKARPACKIEJ
    Informacja jak się z nami spotkać : Czwartkowe P I W K O (czyli jak się z nami spotkać)
    Jesteś z Podkarpacia : Jak do nas dołączyć

  2. #2

    Domyślnie

    nie jestem pro ale pierwsze fajne, tzn ładne kolorki, światło też mi się podoba ale kadr dla odpada. Ja bym to zrobił w poziomie, i dał modelkę w takiej pozie jak jest tylko bardziej po prawej stronie. Dwójka - kadr dla mnie ok ale kolor odpada. Może to wina mojego monitora bo ja widzę granatowe włosy

  3. #3

    Domyślnie

    1. Wykonanie OK., troszeczkę nie leży mi kadr. Dokładnie nie wiem, co bardziej mi nie pasi, czy za dużo góry i dołu, czy że pion sam nie wiem, a może to i to
    2. Jest bardzo fajna, kolorystyka jak najbardziej ok. tylko z tym niebieskim w shadows to za mocno pod ciągnąłeś, bo domyślam się, że to właśnie zrobiłeś?

  4. #4

    Domyślnie

    Pierwsze fajne, w drugim zawaliła modelka, sztywna i nie wiadomo o co jej biega
    Moja prywatna strona: http://shox.pl

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez SHOX! Zobacz posta
    Pierwsze fajne, w drugim zawaliła modelka, sztywna i nie wiadomo o co jej biega
    Bo patrzy w stronę innego fotografa

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez SHOX! Zobacz posta
    Pierwsze fajne, w drugim zawaliła modelka, sztywna i nie wiadomo o co jej biega
    shox, takie było zamierzenie, troche stonowanej elegancji
    Koniecznie odwiedź Podkarpacką Grupę Fotograficzną na Nikoniarzach : Forum Grupy PODKARPACKIEJ
    Informacja jak się z nami spotkać : Czwartkowe P I W K O (czyli jak się z nami spotkać)
    Jesteś z Podkarpacia : Jak do nas dołączyć

  7. #7

    Domyślnie

    1 jest ładna, dobra poza modelki, ładne kolorki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •