Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13
  1. #1

    Domyślnie Ela i Basia polskie sesje by [ Hanibal ]

    Witam

    kolejna porcja gniotow dziewczyna bez emocji i tych samych zdjec co poprzednio.
    wiec jesli nie podoba Ci sie to co robie nie musisz patrzec dalej
    jak to ktos bazwal dzis beztalencie znow prezentuje zdjecia...

    Ela.

    1.

    2.

    3.

    4.

    5.

    6.

    7.

    8.

    9.

    10.

    11.

    12.

    bonus pierwszy


    bonus drugi

    bonus trzeci

    bonus czwarty
    www.facebook.com/kpaprocki
    || D3 x2 || 14-24 2.8 || 24-70 2.8 || 70-200 2.8 || 16 2.8 fisheye || 24 1.4 || 50 1.4 || 85 1.4 || Apple system || cała masa dodatków.

  2. #2
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    11 2010
    Miasto
    Bełchatów
    Posty
    12

    Domyślnie

    2, 4, 6 i bonus pierwszy to wg. mnie najlepsze

  3. #3

    Domyślnie

    Kadry niektóre fajne, co zauważyłem to notorycznie otwarte usta, modelki amatorki tak mają, wiem o tym.
    Na zdrowie!!! Dawaj mi tu na FEJS
    Gram w Totolotka i nie zawaham się wygrać!!!

  4. #4

    Domyślnie

    czesto zaslaniasz sie tym ze dziewczyny to amatorki i nielatwo wyciagnac z nich emocje
    zgadzam sie
    niby fotograf powinien je pokierowac i wyciagnac co najlepsze
    ale nie zasze sie da
    dlatego nie rozumiem czemu nie umowisz sie z kims kto potrafi pozowac, kto ma wyrazista twarz i potrafi zagrac emocje
    ty bedziesz mial wiekszy fun na takiej sesji a i efekty beda duzo lepsze

    to taka moja sugestia choc i tak sie obruszysz i napiszesz ze niepotrzebnie zaszczycilem cie moja obecnoscia
    Road to Manila

  5. #5

    Domyślnie

    1 - kadr fajny. Przez ostrą obróbkę drzwi, miękkość stroju modelki i jasne okno w tle modelka wygląda jak wklejona.
    2 - przyjemny portret. Płaskie światło i spłaszczająca obróbka twarzy. Nie podobają mi się tak wyciągane włosy/cienie.
    3 - za duży kontrast lokalny dla mnie, wolę bardziej miękko. Rozumiem że odrapane ruiny podkreślałeś, ale i tak przesadziłeś.
    4 - przyjemne w odbiorze, ale podstawa kadru zbyt solidna, wiesz o czym mówię? Włosy jak na 2.
    5 - makabra jakaś. Co się stało z cieniami/ciuchami/włosami/tłem? Lepsza byłaby chyba czarna plama.
    6 - włosy na nie. Jedyne co mi się podoba to kompozycja kolorów - ciepła twarz i niebieskie wszystko inne (w tym włosy).
    7 - no w końcu!!!! Dobrze że nie zamknąłem wątku przy którymś z poprzednich. Dobra kolorystyka, obróbka, prawie wszystko. Perspektywa też się podoba, ale z ciekawości zapytam czy próbowałeś ustawić się bliżej ściany? Kadr trochę przechylony ale mało to przeszkadza. No i to okno, pewnie zło konieczne...
    8 - ok. Żona mówi że dobrze buty wyszły.
    9 - niby nie jest źle ale jakoś super fajnie też nie.
    10 - starałbym się pokazać kości policzkowe modelki
    11 - przy 7 wygląda jak strzał w przerwie
    12 - dlaczego 5 tak nie wygląda?
    b1 - duży kontrast, ja lubię więcej półtonów w BW.

    Generalnie znowu za dużo. 3, 9 i 11 mogłeś moim zdaniem zrobić sporo ciemniej - klimat mrocznej, zrujnowanej fabryki. 5 to najgorsza obróbka jaką u Ciebie widziałem. 7 bardzo dobre, inne niż zwykle robisz.

    Cytat Zamieszczone przez hanibal Zobacz posta
    jak to ktos bazwal dzis beztalencie znow prezentuje zdjecia...
    ten ktoś przegiął, ale czego się spodziewać po gumowej kaczce... Inna sprawa że pokazujesz 50 albo więcej kadrów tygodniowo, po kilkanaście w wątku, człowiek się czuje jakby oglądał 6 części gwiezdnych wojen na raz. A nie widzę tu zdjęć jakoś cudnie dopracowanych, raczej sesje montowane i obrabiane na szybko.

    EDIT: zgadzam się z mistrzem.
    Ostatnio edytowane przez Gundrum ; 06-11-2010 o 10:51
    a n a l o g o w i o r t o d o k s i . p l

  6. #6

    Domyślnie

    mi jak zawsze podobają się twoje portrety - 2, 10 i bonus 4
    7 bardzo fajne miejsce, kolory i kadr tylko szkoda, że dziewczyna imo wyszła tak nijako...

    Prezentujesz nam mnóstwo zdjęć różnych osób i w zasadzie zawsze są one dobrze kadrowane, bardzo dobrze obrobione i wykorzystujesz przy tym bardzo dobrze swój sprzęt ale faktycznie przez to, że na zdjęciach brakuje emocji kilka osób uważa że zdjęcia są ciągle takie same i ja też czasami mam takie odczucia... na szczęście co jakiś czas pokazujesz naprawdę dobry set gdzie te emocję widać i wtedy zdjęcia maja naprawdę bardzo wysoki poziom i zachwycają

    Może z braku doświadczenia nie powinienem się wypowiadać no ale co mi tam, pisze co myślę i nikt przecież nie musi się z tym zgadzać
    D780|17-35|35|50|85

  7. #7

    Domyślnie

    Z tej serii tylko 7 mi sie podoba. Reszta jakas taka zwykla, bez polotu; jakby nie Twoje. Bonus 3 to juz w golen slabiutko - zupelnie jakby amator kompletny zrobil fotke kolezance na schodach na NK. I fatalny cien na twarzy.

    Co jest ? Polandia na Ciebie zle wplywa czy jak ?

  8. #8

    Domyślnie

    5 bym od razu wywalił. Dłonie wyglądają jakby dopiero co z kopalni wyszła. To chyba winieta albo jakiś zaciemnienie krawędzi. Wygląda tragicznie i kolorystyka tła też taka sobie. Reszta taka Twoja. Lhbię się z tego uczyć

  9. #9

    Domyślnie

    7 i 11 sa fajne.Miejscowka mi sie podoba
    D 300 - N 24-70D / T 12-24 PRO / SB - 800 / N 50 - 1,4 AFS
    Najgorsze jest pierwsze 100 000 Zdjec

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mistrzucieczki Zobacz posta
    czesto zaslaniasz sie tym ze dziewczyny to amatorki i nielatwo wyciagnac z nich emocje
    zgadzam sie
    niby fotograf powinien je pokierowac i wyciagnac co najlepsze
    ale nie zasze sie da
    dlatego nie rozumiem czemu nie umowisz sie z kims kto potrafi pozowac, kto ma wyrazista twarz i potrafi zagrac emocje
    ty bedziesz mial wiekszy fun na takiej sesji a i efekty beda duzo lepsze

    to taka moja sugestia choc i tak sie obruszysz i napiszesz ze niepotrzebnie zaszczycilem cie moja obecnoscia
    a czemu mam sie obruszyc.... mnie wk.. tylko jak ktos mnie obraza... a to ze Wam sie nie podoba to tylko sprawia ze bedziemy robic wiecej i wiecej i szukac czegos innego by sie podobalo

    dziekuje Panowie za wizyte.
    www.facebook.com/kpaprocki
    || D3 x2 || 14-24 2.8 || 24-70 2.8 || 70-200 2.8 || 16 2.8 fisheye || 24 1.4 || 50 1.4 || 85 1.4 || Apple system || cała masa dodatków.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •