Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15
  1. #1

    Domyślnie Magda & Chris - 80 kadrów

    Zapraszam do obejrzenia zdjęć ze ślubu oraz wesela Magdy i Chrisa. Tutaj wrzuciłem tylko 10 moich ulubionych kadrów. Na blogu jest ich aż 80. Zapraszam. Wszelkie opinie negatywne mile widziane


  2. #2

    Domyślnie

    Bardzo fajny set - dużo dzieciaków, a one zwykle wywołują dodatkowe pozytywne emocje u odbiorcy.
    Na 2. trochę moim zdaniem przesadziłeś z rozjaśnieniem dziewczynki - wyszło mocno sztucznie.
    Świetna 7. - taka typowa na WPJA
    D700, D300 + MB-D10, N 14-24/2.8, N 35/2, N 50/1.4g, N 70-200/2.8 vrI N SB-900, S EF-500 DG SUPER, Mf 055xprob + 804rc2, Lowepro SR D550 AW

  3. #3

    Domyślnie

    Dzięki
    Przyznać się muszę, że uwielbiam fotografować dzieciaki, bo one zawsze są prawdziwe. Co prawda często też pozują. Są wytrwałe - potrafią przez kilka minut bezustannie gapić Ci się w obiektyw. Jeżeli jednak jest się czujnym, to zawsze można złapać chwile kiedy są naprawdę sobą. Tak naprawdę na 2 to nie dziewczynka jest rozjaśniona, tylko wszystko dookoła niej jest mocno ściemnione (strasznie rozpraszało). No cóż, zrobiłem to trochę nieudolnie. Co do 7 to zobaczymy, może wyślę

  4. #4

    Domyślnie

    3 i 7 - moi faworyci.
    No i nóżki dziewczynki w żywopłocie - piękna obserwacja.
    Idę oglądać bloga.
    Usunięto nieregulaminowy wpis. Zachęcam: http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=72527

  5. #5

    Domyślnie

    Bardzo tu duzo swietnego reportazu, brawo!!!I 5 i 8 i 10. Jest na co popatrzec, jeszcze raz brawo!
    -------------------------
    Nikon D80; D300; Fuji S3PRO + S8 mm; N 12-24; N 18-200 VR; T 24-70; N70-300 VR; N 24/2.8 N 35/2.0; N 50/1.8; N 85/1.8; N 300/4.5

  6. #6
    Rycerz
    Gość

    Domyślnie

    jak wiesz jestem wielkim miłośnikiem twojej twórczości i to co tutaj pokazałeś potwierdza moje przekonanie że potrafisz robić zdjęcia na blogu obejrze sobie jutro...
    świetnie uchwycona scenka na nr 4

  7. #7

  8. #8

    Domyślnie

    3 i 6 miodzio!
    Obejrzałem całość na blogu. Świetna robota
    How do I do that? I f***ing try. - Gary Vaynerchuk
    !BLOG

  9. #9

    Domyślnie

    Cieszę się, że się Wam podobają. Wydaje mi się, że to jeszcze nie są najlepsze z tego roku, zatem mam nadzieję, że jeszcze was czymś zaciekawię

  10. #10

    Domyślnie

    Dobre zdjęcia, choć duża tu różnorodność lub brak spójności tu widzę .

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •