Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1

    Domyślnie Przygotowania ślubne.

    Cześć wszystkim,

    Zostałem poproszony o zrobienie zdjęć z przygotowań do ślubu... efekt poniżej. Na ślubie też byłem... ale pobawić się, a nie robić zdjęcia

    Z chęcią wysłucham waszej opinii/krytyki.

    1.
    2.
    3.
    4.
    5.
    6.

    Pzdr,
    P.

  2. #2

    Domyślnie

    1. Moim zdaniem pani wyszła niekorzystnie - podbródek jakoś się tak dziwnie ułożył.
    2. Trochę brakuje mi tu życia. Nie wiem, może po prostu wystarczyłoby trochę zdjęcie rozjaśnić i ciut zwiększyć kontrast?
    3. Akurat to mi się podoba najbardziej z pokazanych.
    4. Taka konwersja mi się nie podoba. Jest szara.

  3. #3

    Domyślnie

    dzięki.

    ad 1. Lustro, w którym młoda się odbija, miało jakąś krzywiznę po rogach... i wyszły 2 podbródki, a na LCD aparatu nie zauważyłem ;/
    Ostatnio edytowane przez pentaksik ; 26-10-2010 o 11:57

  4. #4

    Domyślnie

    Jak dla mnie tylko nr 3
    MarcinWilk

  5. #5

    Domyślnie

    Na 6 zdjęć z przygotowań pokazałeś 3 z czesania i 2 z malowania. IMO proporcje są złe. Mam nadzieje że masz więcej zdjęć.
    How do I do that? I f***ing try. - Gary Vaynerchuk
    !BLOG

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sea21 Zobacz posta
    Na 6 zdjęć z przygotowań pokazałeś 3 z czesania i 2 z malowania. IMO proporcje są złe. Mam nadzieje że masz więcej zdjęć.
    Tak, źle nazwałem wątek, bo byłem w zasadzie tylko na czesaniu i malowaniu, a w domu u młodej nie (nie licząc kilku minut kiedy mi sukienkę pokazała)

  7. #7

    Domyślnie

    A mi się podobają. Ładnie czysto, kadry ciekawe, dobre technicznie, ogólny odbiór pozytywny i nie jest nudno.
    Nie rozumiem tak ostrek krytyki.

  8. #8

    Domyślnie

    3. świetna
    D700, D300 + MB-D10, N 14-24/2.8, N 35/2, N 50/1.4g, N 70-200/2.8 vrI N SB-900, S EF-500 DG SUPER, Mf 055xprob + 804rc2, Lowepro SR D550 AW

  9. #9

    Domyślnie

    Tez nie rozumiem krytyki przeciez to widac, ze nie jest to komplet zdjec slubnych, nawiasem mowiac czesto tak przewidywalnych, ze az trudno nie widziec za aparatem ziewajacego fotografa. 6 i 3 najlepsze
    -------------------------
    Nikon D80; D300; Fuji S3PRO + S8 mm; N 12-24; N 18-200 VR; T 24-70; N70-300 VR; N 24/2.8 N 35/2.0; N 50/1.8; N 85/1.8; N 300/4.5

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •