Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Mój Ojciec

  1. #1

    Domyślnie Mój Ojciec

    ...

  2. #2

    Domyślnie

    Jak kiedyś wrzuciłem na jedną ze zdjęciowych internetowych galerii (nie, nie plfoto ) wykonane przez siebie zdjęcie zostałem na dzień dobry "zjedzony", że absolutnie portret z obciętą brodą nie ma racji bytu, że przeczy wszelkim regułom fotografii itd. Co bardziej powściągliwi akceptowali "brak brody" w uzasadnionych przypadkach. A ja dalej nie wiem, czy jej brak to aż taki wielki błąd - może z brodą byłoby lepiej, ale mnie się te zdjęcia i tak podobają
    Jedynkę może bym trochę inaczej kadrował - trochę więcej miejsca od strony lewego ucha Taty. Za to dwójka i trójka mi się bardzo widzą, pokazują zupełnie inną naturę modela, który na jeden wygląda na nieogolonego twardziela, a na dwa i trzy jego uśmiech i oczy zdradzają, że w środku siedzi miły i ciepły człowiek
    clusca
    Fufu X

  3. #3

    Domyślnie

    Również uważam, że taki ciasny kadr, i obcięta broda jest jak najbardziej OK. Wszystko przecież zależy od fotografa. Nie wiem czy jeszcze jestem zaspany ale mam wrażenie że zdjęcia 1 i 2 mogły by być ciut bardziej ostre.
    Mój blog o fotografii Fotograf ślubny trójmiasto

  4. #4

    Domyślnie

    staraj sie nie ciąc brody i czoła jednocześnie. Albo jedno albo drugie. tatko zacnie wyszedł. Mocno kontrastowa konwersja jak najbardziej pasuje.

  5. #5

    Domyślnie

    niestety kolejna próba zdjęc juz jest niemożliwa, ale dzieki bardzo za komentarze, przydadzą się.
    ...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •