Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1

    Domyślnie Plener Ola i Paweł.

    Kilka fotek z szuflady wykonanych podczas pleneru z Olą i Pawłem pod Waszą krytykę

    1.
    2.
    3.
    4.
    5.
    6.
    7.
    8.
    9.
    10.
    11.
    12.

  2. #2

    Domyślnie

    w skrócie - foto pstryki ;(

  3. #3

    Domyślnie

    fajna 6
    D3S / D700 / 14-24 2,8 / 24-70 2,8 / 70-200 2,8 / 35 1,4 / 85 1,4 / SB-800 / SB-900 / NEC PA 271W / i inne takie....

  4. #4

    Domyślnie

    12 najgorsza, ale ogólnie bardzo przyjemny plener
    N i pare gratów

  5. #5

  6. #6

    Domyślnie

    Powyższy set dał mi kolejną lekcję: rozmycia tła to nie wszystko (zresztą tło też musi pracować na naszą korzyść).

    franz55, rozbaw ich, rozwściecz, zmuś do płaczu (żartuję ); gdzie są emocje?!

    PS. Nie przejmuj się krytyką (jakąkolwiek); ja też robię sztampowe fotki ale cały czas staram się uczyć, podglądać NAJLEPSZYCH!... Niestety. Jestem krótkowidzem

    Tak z ciekawości: 10-tkę robiłeś na ogniskowej/przysłonie/z odległości...?
    Ostatnio edytowane przez popi ; 23-09-2010 o 22:59
    "Któż jak BÓG!" - Św.Michał

  7. #7

    Domyślnie

    pogodę miałes fantastyczną do zdjęć. WB jest OK. Kadrowo to niestety bliżej fotoziutka. Widac że i fotograf nie miał pomysłu na plener a i para młoda była tym całym przedsięwzięciem mocno "zesrana"
    Jak to mawiają - wszystko przed Toba.

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez stock Zobacz posta
    a i para młoda była tym całym przedsięwzięciem mocno "zesrana"
    Dobre Ale prawdziwe...
    "Któż jak BÓG!" - Św.Michał

  9. #9

    Domyślnie

    Chyba poprawnie to będzie dobre słowo. W mojej ocenie, wszystko ok, para młoda ma zwyczajny ślubny plener z którego może być zadowolona, ale dla nas (ludzi z forum) nie ma tu absolutnie nic ciekawego. Tak ja bym to odbierał.
    "Of course, there will always be those who look only at technique, who ask „how,” while others of a more curious nature will ask „why”."
    Man Ray

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •