Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 26
  1. #1

    Domyślnie viki pieguska by [ Hanibal ]

    Witam serdecznie.

    ostatnio spadla lawina krytyki na moje prace...
    nie poddaje się i tworzymy nadal.

    Z viki umowilem sie dzis rano...
    jutro leci na slowacje i chciala zrobic sobie doslownie pare zdjec.
    bez filmow blend pomocnikow i wizazu.
    poprostu tak sesja RAW

    do tego po 20 min sesji zaczelo lac... i to konkretnie.
    w swietle w ktorym mialem i bez blendy to byl prawdziwy hardcore.

    wyniki ponizej.

    prosba o krytyke jak zawsze tylko prosze o norlane jechanie zdjec a nie jak poprzednio.

    z mojej storny dodam ze to bedzie kolejna bez pomyslu bez duszy gniociarski set hanibala. i do tego wiejaca amatorszczyzna obroka.

    Kolory.

    1.

    2.

    3.

    4.

    5.

    6.

    7.

    CZB.

    8a.

    9a.

    10a.

    11a.

    12a.

    13a.

    14a.

    bonus.
    www.facebook.com/kpaprocki
    || D3 x2 || 14-24 2.8 || 24-70 2.8 || 70-200 2.8 || 16 2.8 fisheye || 24 1.4 || 50 1.4 || 85 1.4 || Apple system || cała masa dodatków.

  2. #2

    Domyślnie

    Hanibal bardzo fajnie wyszlo. Ja sie czepial nie bede bo i czego. Zdjecia mowia same za siebie i chleb na stole tez dzieki nim wiec wszystko gra
    D300s + MB-D10, N 18-70mm, N 70-300 VR, N 50mm 1.4 ,N 105 f2.8G,N 24-70, N 10.5 f2.8, N 14mm f2.8, N 70-200 f2.8 VRII, N 24-70 f2.8, N35mm f1.8, Sb 600, Sb900 x 2, TC 20E III,

  3. #3

    Domyślnie

    Bardzo przypadły mi do gustu 7 i 8a. Zresztą cała wstawka bdb i jak tak wyglądają gnioty to ja też tak chcę

  4. #4

    Domyślnie

    po zdjęciach nie widać by światło było trudne...wszystko tak ładnie naświetlone
    bardziej podoba mi się kolor niż WB - takie czarne piegi mi nie do końca pasują... zresztą ja chyba po prostu niemal zawsze wole kolor :P

    4 podoba mi się najbardziej, kolor skóry jest tak mega naturalny...
    6 również bardzo mi się podoba - miękkie, ciepłe
    1 też bardzo mi się podoba i w ogóle bardzo lubię portrety kadrowane poziomo
    reszta -bardzo dobra

    pozazdrościć takich gniotów i amatorskiej obróbki...
    Ostatnio edytowane przez Tworas ; 07-09-2010 o 08:54
    D780|17-35|35|50|85

  5. #5

    Domyślnie

    mnie najbardziej przypadła 10a. Na 6 jakiś dziwny odcień skóry. Ogólnie faktycznie bez pomyslu bez duszy gniociarski set hanibala z podobnymi kadrami nastawiony na ilość i do tego wiejaca amatorszczyzna obróbka a tak poważnie to nie dołuj się bo 99% prac masz na wysokim poziomie, choć mogą się czasem nudzić. Każdy wie, że potrafisz tworzyć ładny obraz, ale czasem brakuje takiego wow. Trudno być krytykiem jak samemu nie osiąga się takich wyników, ale nie możesz osiąść na laurach i zbierać same ochy i achy.

  6. #6

    Domyślnie

    bardzo udany set, wiecej takich "gniotow" zapodawaj!
    Pozdrawiam A.

  7. #7

    Domyślnie

    Jak dla mnie naj to 10a.
    P.S: Poza nawiasem też chciałbym obrobić tak wiejącą amatorszczyzną

  8. #8

    Domyślnie

    Bardzo sympatyczna i pogodna czwórka, spodobała mi się też piątka. 10a wyszło bardzo malarsko, prawie jak obraz, super. Na bonusie coś dziwnego się stało z włosami - przeostrzone?
    NEX 5N i M42
    "Twoje słowa, głupcze, będą cię kiedyś sądzić..."

  9. #9

    Domyślnie

    dziekuje.
    Ja chyba rzeczywiscie mam jakis inny gust.
    nikt nie zwrocił uwagi na gniot nr 8a ktory wg mnie jest najlepszy z setu najbardziej dopieszczony...
    ehhh zycie :P

    co do bonusu to moze sie taki wydac ze przeostrzony... hmm kwestia obrobki... moze masz racje sam nie wiem chcialem by bylo " ostro " i kontrastowo
    Ostatnio edytowane przez ekonet ; 07-09-2010 o 19:29 Powód: orto.
    www.facebook.com/kpaprocki
    || D3 x2 || 14-24 2.8 || 24-70 2.8 || 70-200 2.8 || 16 2.8 fisheye || 24 1.4 || 50 1.4 || 85 1.4 || Apple system || cała masa dodatków.

  10. #10

    Domyślnie

    6,8a i bonus... te mi sie podobaja...
    Ja państwu powiem, że ja pracuję cały czas, cały czas czegoś się uczę, bez przerwy.

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •