Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 24
  1. #1

    Exclamation Sesja w studio - Wojciech i Justyna

    W następnym topiku będzie sesja plenerowa
    1.2.3.4. 5. 6. 7. 8.

  2. #2

    Domyślnie

    1 zrobiłeś mi smaka na więcej, 2 smaka podtrzymało, 3 i 4 przyjemne ale już nie czuje się tego pazura, 4 i 5 zepsułeś dobre pierwsze wrażenie, te różki i skrzydełka są tak oklepanym gadżetem że mimo ładnego światła trochę odstręczają, 7 w miarę, ale osobiście wolał bym kontynuację klimatu z pierwszych 2.

  3. #3

    Domyślnie

    bardzo mi się podoba. przyjemne dla oka

  4. #4

    Domyślnie

    niestety rozki i skrzydełka to wymysł młodych nasz klient nasz pan (oczywiście w pewnych granicach)
    Z6, Z6II, 35 ART, 50Z 1.8, 85 1.4G

  5. #5

    Domyślnie

    generalnie zgadzam sie z pankiem. ale dla jedynki zdecydownanie warto bylo tu zajrzec

  6. #6

  7. #7

    Domyślnie

    podobaja mi sie 1 , 2 i 6
    jesli chodzi o pomysly mlodych
    to w zasadzie zdjecia slubne
    robi sie dla kogos i za kase a nie dla wlasnego widzimisie

  8. #8

    Domyślnie

    A gdzie tam, sztuką jest robić za kasę, dla kogoś i jednocześnie dla własnego widizimisię. Odpowiednie stawki i sprofilowane portfolio mogą w tym bardzo pomóc. Piszę oczywiście o plenerach, bo reporterka to reporterka, co innego jest ważne.

  9. #9

    Domyślnie

    Po czesci tak , ale nie powinnismy zapominac o tym
    ze to My jestesmy dla klientow ...
    MZ - zdjecia slubne jakbym ich kosmicznie nie zrobil , to i tak nie bede po latach , chwalil sie nimi , pokazywal rodzinie czy tez znajomym , nie beda dla mnie wazne ... , oczywiscie staram sie jak najlepiej zrobic kazdy reportaz , zrobic go w swoim stylu i w swoim poczuciu estetyki ,oczywiscie nie zapominajac , ze to sa ICH zdjecia i ICH dzien

  10. #10

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •