Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie eF-sexteens :) Goraszka tu?

    to wynik dobrej zabawy
    sam nie wiem czy dobry dzial
    zdjecia po caaalym dniu na Goraszce
    bez make-upistki i dziewczyny spalone sloncem
    ale zabawa byla super
    rzuccie okiem, powiedzcie co gdzie skopalem - ucze sie
    (1 i 2 niepozowane reszta troche tylko)

    1.

    2.

    3.

    4.

    5.

    6.

    7.




    TU więcej i nie tylko moje
    wbijajcie sie jak co
    Serdecznie pozdrawiam
    www.hesja.pl

  2. #2

    Domyślnie

    O ile jeśli chodzi o zdjęcia samolotów to jesteś mistrzem to tutaj poległeś sromotnie, takie fajne modelki, samoloty i miejscówka a zabrakło wszystkiego: kadrów, światełka i pomysłu. Pozdrawiam

  3. #3

    Domyślnie

    no widxisz nie zrozumiales mojej prosby. Napisz co poprawic zmienic wg Ciebie. Tylko wtedy komentarze maja wiekszy sens. Mam swiadomosc kilku wad tych zdjec. Z jednej strony ciemno z drugiej cholernie jasne slonce i brak jakichkolwiek elementow dodatkowych. Prosba bys napisal co zmienic jak Ty bys to zrobil. Wydajesz sie byc osoba ktora sie zna wiec pytam
    Serdecznie pozdrawiam
    www.hesja.pl

  4. #4
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    04 2010
    Miasto
    polskie południe ;)
    Posty
    28

    Domyślnie

    Jak dla mnie z glamour/fashion to ma niewiele wspólnego, dlatego dałabym wątek w portret .
    1. Reportażowe. Głowa dziecka w kadrze z przodu, po prawej też jakieś czapki czy coś. Nieładnie się dzieje wokół ust i nosa pani po lewej - sinawo, ciapki jakieś, nos się nieładnie błyszczy
    2. Dziwnie ucięty łokieć - szybko rzucić okiem i wygląda, jakby pani miała dziwnie wąską rękę . Dłoń też dziwnie wyszła przez zacienienie/ostre świało. Wyszły worki pod okiem, bruzdy (?) policzkowe (te od uśmiechu ). Generalnie blenda chyba za bardzo od dołu
    3. Poza, kadr mnie się podoba, ale ciemna część buzi jest sino-liliowa. do rozjaśnienia i przemaluj żółto-pomarańczowym pędzlem
    4. Nie do końca rozumiem, co robi lewa ręka
    5. Okrutny nieład we włosach. Ani to urocze kosmyki, ani ich brak - taka przypadkowa plątanina. A aparat na zębach wygląda dobrze, albo w szczerym, ciepłym uśmiechu, albo jak go nie widać
    6., 7. Najlepsze. Może ciapnęłabym lekko błyski na buzi, ale jest przyjemnie.

    Generalnie - ja się nie znam. To widzi moje laickie oko, które może kiedyś pomoże mi uwiecznić coś, czego opublikowanie nie będzie mieszać w uczuciach estetycznych odbiorców. Pozdrawiam

  5. #5

    Domyślnie

    o widzisz
    bardzo dziekuje - jest konkret

    co do 1 i 2 to jak mowilem - sa przypadkowe totalnie a 1 w tłumie - stad te ciala trzecie

    reszte przyjmuje na klate
    co do wlosow to powiewalo dosc mocno i stad sa na czole
    inna sprawa ze ja wole taki nielad we wlosach

    zawsze mozna pomyslec ze silnik pracowal
    Serdecznie pozdrawiam
    www.hesja.pl

  6. #6

    Domyślnie

    3 daje radę, coś w niej jest... może pokombinować w PSie?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •