Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie MiP - ślubne, krótko

    Powoli wydobywam się spod obróbek...
    Magdalena i Przemysław, okolice Ostrowa, kilka klatek - reportaż

    1.
    2.
    3.
    4.
    5.
    6.
    7.
    8.
    9.
    10.

  2. #2

    Domyślnie

    5. Krzywo i całkowity przepał sukni ślubnej (przynajmniej na moim monitorze).

  3. #3

    Domyślnie

    Powiem tak - Twoje plenery robią na mnie wrażenie ale ta seria jest wykonana jak dla mnie inną ręką, mówiąc delikatnie - nie robi mi. Pomijając nr 7 gdzie widać postać młodej i 5 ale jakaś dziwna krzywizna, wszystkie inne ujęcia ciasne i do połowy. Nie jestem znawcą tematu, ale jakoś do mnie to nie gada.
    Nikon D40 | N18-55 VR | YN460-II | I JESZCZE ROWER |

  4. #4

    Domyślnie

    kadry do mnie nie przemawiają a do tego bardzo słaba konwersja do bw

  5. #5

    Domyślnie

    Powiem tak, obserwuje twoje poczynania od pewnego czasu i generalnie stać cię na więcej, na 1 świetnie złapany moment

  6. #6

    Domyślnie

    Generalnie te klatki tutaj pokazane wybrałem z całości materiału właśnie dla momentów - świadom pewnych być może wad technicznych. Dla mnie nie zawsze idealny kadr jest kryterium wyboru zdjęcia. W reportażu ma się dziać i to jest priorytet. Dlatego pewnie na jedynce pan młody ma obciętą głowę....Bo to był szybki szot. Na dwójce momentem jest dla mnie mimika twarzy pary. Czwórka - ziewający pan młody. 6 -pierwszy taniec z okrzykiem, 8- nie idealnie ostra jakbym chciał, ale dynamiczna. Na 10, gdzie bliźniaczki będą blisko, polowałem całe wesele. Pewnie, że można je było ustawiać...ale po co? Mają być emocje, czasem kosztem perfekcji... Tak lubię w reportażu.

    Druga sprawa to dobór klatek powiedzmy blogowych i tych oferowanych klientowi. Ta selekcja jest u mnie nieco odmienna. Z pokazanych tutaj klient albumowo dostanie 4 na 10. To tak słowem wyjaśnienia Pozdrawiam wszystkich.
    Ostatnio edytowane przez himi ; 06-07-2010 o 11:02

  7. #7

    Domyślnie

    Coś właśnie nie leżą te klatki a 5 to już do kosza totalnie, bronią się 9/10
    sporo gratów

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •