Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1

    Domyślnie Odsłonięcie pomnika Bydgoszcz

    Sytuacje nieco bardziej opisałem na swoim blogu, tutaj ładuję tylko fotki.





    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  2. #2

    Domyślnie

    odbieram tten reportaż jak by to było z czarnej mszy ( cos tam związane z diabłem) ta zakonnica wygląda jak demon . Strasznie mroczno
    Nikon D80/D90/D610 + N24-70 + N80-200 + SB-900
    Kilka moich fotek

  3. #3

    Domyślnie

    ale nikt nie mówił, że ma być wesoło? tym razem taka tonacja mi odpowiadała.
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  4. #4

    Domyślnie

    Zgadzam się z Kargulo. Taka ton nie pasuje do takiej uroczystości - trochę parodią pachnie.
    MKL (Fotoblog)
    – Co jest?!
    – Nic, panie kierowniku! Oczko mu się odlepiło. Temu misiu.

  5. #5

    Domyślnie

    ...a mnie się bardzo podoba, nie przypomina niczego mi znanego.

  6. #6

    Domyślnie

    historia mz niebywale ciekawa.
    Na pierwszym zdjeciu pomnik Bydgoszcz (nie wiem wprawdzie kim jest ten/ta Bydgoszcz na pomniku) jest faktycznie lekko zasłonięty przez tego pana na pierwszym planie.

    poniewaz na następnych zdjeciach go nie ma (tego pana) zatem słuszne jest stwierdzenie autora, ze pomnik został odsłoniety.

    Na zdjęciach 2 i 4 widac wyraźnie niesamowite oczekiwanie połączone z napięciem na twarzach zgromadzonych.
    Wydaje sie, ze wyrażnie oczekują od pomnika tego/tej Bydgoszczy, iz ów cos zrobi (np się przewróci)

    Zwłaszcza ta zakonnica na 4-tym wyrażnie tego chce. Widać, ze ten/ta Bydgoszcz to jej straszny wróg.

    Powyższe dowodzi ostatnie zdjecie, gdzie ksiądz wyraźnie wygraża pomnikowi tego/tej Bydgoszczy.

    Brakuje mi jedynie zakończenia tej niezwykle pasjonującej i dramatycznej historii.
    I'm not always right, but I'm never wrong...

  7. #7

    Domyślnie

    do każdego zdjęcia można dopisać historię ale reportaż musi być tak zrobiony by nie trzeba było tego robić i by obrazem była napisana a odbiorca ją tylko odbierał/czytał w jeden i ani jeden żaden inny sposób, ogółem zdjęcia fajne

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez lechupe Zobacz posta
    historia mz niebywale ciekawa.
    Na pierwszym zdjeciu pomnik Bydgoszcz (nie wiem wprawdzie kim jest ten/ta Bydgoszcz na pomniku) jest faktycznie lekko zasłonięty przez tego pana na pierwszym planie.

    poniewaz na następnych zdjeciach go nie ma (tego pana) zatem słuszne jest stwierdzenie autora, ze pomnik został odsłoniety.

    Na zdjęciach 2 i 4 widac wyraźnie niesamowite oczekiwanie połączone z napięciem na twarzach zgromadzonych.
    Wydaje sie, ze wyrażnie oczekują od pomnika tego/tej Bydgoszczy, iz ów cos zrobi (np się przewróci)

    Zwłaszcza ta zakonnica na 4-tym wyrażnie tego chce. Widać, ze ten/ta Bydgoszcz to jej straszny wróg.

    Powyższe dowodzi ostatnie zdjecie, gdzie ksiądz wyraźnie wygraża pomnikowi tego/tej Bydgoszczy.

    Brakuje mi jedynie zakończenia tej niezwykle pasjonującej i dramatycznej historii.
    pomijając ironię to nie łapię chyba- gdzie jest zasłonięty na 1? poza tym pomnik to Jezus... a co do wygrażania- dokłądnie o coś takiego mi chodziło, jakbym chciał zrobić normalne święcenie to bym się ustawił kapkę gdzie indziej.
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  9. #9

    Domyślnie

    Nie widzisz jak na jedynce ktoś zasłania ci 1/3 kadru ?
    A co do tego "wygrażania" na ostatnim - to po kiego w takim reportażu chcesz osiągac taki efekt ?
    I'm not always right, but I'm never wrong...

  10. #10
    Gaduła Awatar NBA
    Dołączył
    09 2007
    Miasto
    Jarocin, Wielkopolska
    Posty
    3 760

    Domyślnie

    2 i przedostatnie... mają jakąś siłę...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •