Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13
  1. #1

    Domyślnie Dzisiejszy poranek

    Witam, pojechalismy dzis sobie ze znajomym na wschód słońca do Kerry, chcialem mu pokazać miejscówki (oczywiście bez łódek to sie wyprawa by nie liczyła), niestety wschodu nie bylo Światło zupełnie niefajne, coś tam jednak wydusiłem.


    1.

    2.

    3.

    BONUS:

    Pozdrawiam.

  2. #2

    Domyślnie

    Ogolnie to 1 naj dla mnie, z dwoch lodkowych wybiore nr 3 za ta przejrzysta wode przed lodeczka...a bonusik leci w lewo
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  3. #3

    Domyślnie

    Z całej serii trójka przypadła mi do gustu.Kadr fajny,kolory i przestrzeń

  4. #4

    Domyślnie

    Tak trzy fajne.......my tez mielismy dzis jechac ale z tego co widze to chyba dobrze ze nie wyszlo......z ta pogoda to nigdy nie wiadomo.....

  5. #5

    Domyślnie

    Światło jak widać nie rozpieszczało aleee secik jak najbardziej udany Wpadły mi w oko 1 i 3. Kolorki i kadr na +
    Zawsze może być lepiej, ale cieszmy się tym, co mamy...

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Greg77 Zobacz posta
    Tak trzy fajne.......my tez mielismy dzis jechac ale z tego co widze to chyba dobrze ze nie wyszlo......z ta pogoda to nigdy nie wiadomo.....
    Rano były same chmury, słońca wogóle, lipa totalna, a później wyszło słońce i zrobiła sie jeszcze większa lipa... jednak świało w zime jest dużo lepsze.

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Locter Zobacz posta
    ............jednak świało w zime jest dużo lepsze.
    I tak i nie.......do 9:00 jest calkiem znosnie....oczywiscie to sie bedzie zmieniac z tygodnia na tydzien wczesniej bedzie sie konczyc dobre swiatlo A potem w druga strone i znowu zimowe

  8. #8

    Domyślnie

    Kadry na plus, fakt. Jedyne co mnie drazni tutaj to brak swiatla, ale sam o tym wiesz bo pisales. Set OK ale na sciane bym tego nie powiesil, no chyba ze jakos agresywnie bym to podtunningowal. (ot i powstalo nowe slowo)
    Ja państwu powiem, że ja pracuję cały czas, cały czas czegoś się uczę, bez przerwy.

  9. #9

    Domyślnie

    Faktycznie, światełko nie rozpieszczało.
    Z seciku wybiorę 1 i 3.
    Na jedynce trochę drażni ta gałąź u góry na środku.
    Trójeczka najbardziej klarowny, czysty kadr.
    Bonus ma fajną mglisto-tajemniczą tonację .

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez PABLOOK Zobacz posta
    Faktycznie, światełko nie rozpieszczało.
    Z seciku wybiorę 1 i 3.
    Na jedynce trochę drażni ta gałąź u góry na środku.
    Trójeczka najbardziej klarowny, czysty kadr.
    Bonus ma fajną mglisto-tajemniczą tonację .
    podpiszę się

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •