Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17

Wątek: Dudek cz.2

  1. #11

    Domyślnie

    Dziękuję za odwiedziny i uwagi.
    Może faktycznie gałąź nie jest zbyt piękna , ale to część starego pnia gdzie dudki postanowiły zbudować gniazdo i wychować młode. Pień stoi po środku polany w odległości ok. 35m od kępy krzaków w której jest czatownia . Za pniem fura gałęzi i suchej , wysokiej trawy – trudno było wykadrować tak by tło nie rozpraszało oglądającego i nie odwracało uwagi od modela – dudka.
    Ostatnie zdjęcia zrobione są z namiotu , pod innym kontem - za pieńkiem w tle jest stary wysoki las – z stąd takie tło , do tego trawa bardzo urosła zakrywając dolną część pniaka.
    Ale jak to mówią , to wszystko pikuś w porównaniu z możliwością oglądania tego ptaka na żywo , w jego naturalnym środowisku.
    Na koniec jeszcze jedno zdjęcie - niestety z tą samą gałęzią i podobnym tłem – na dodatek dudek ten sam


    Ogólny widok z czatowni na dudkowy pieniek. - proszę nie oceniać.

    6.


    pozdrawiam
    Nikon D3 D300s D500 + dużo chęci i mało czasu.
    Pozdrawiam Marek

    Grupa FOTOKUJAWY

    www.frontera.com.pl

  2. #12

    Domyślnie

    Bardzo fajne foty.Gratuluje modela i możliwości obserwacji tego pięknego ptaka

  3. #13

    Domyślnie

    Gratuluję spotkania. Trochę mniej tego grubego patyka w kadrze a więcej dudka
    ...a to, którego prosiłeś nie oceniać bardzo mi się podoba
    Pozdrawiam Jacek P.

  4. #14

    Domyślnie

    Wybieram 1 i 6 oraz to, którego prosiłeś nie oceniać.

  5. #15

    Domyślnie

    co tam duzo pisać, jdnym słowem - CZADOWO
    D80; D300s - N18-55 VR; N70-300VR, N50-1.8, czasami Sigma 170-500 lub 150-500

    http://www.photoblog.pl/zprkangur/profil
    https://www.facebook.com/zprkangur

  6. #16

    Domyślnie

    To, którego mamy nie oceniać też jest świetne. Takie ogólne spojrzenie na sytuacje. Super!
    D7000

  7. #17

    Domyślnie

    swietny ptak, doskonale ujecia. jaki obiektyw ? ps gdzie wystepuja dudki ?)) ja tez chce im zdjecia cyknac
    ND200, 105 2.8 + PN11 & bellows; 70-300 4.5VR
    Edyta
    jestem na FB judith manson

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •