Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie wiosenni zaręczeni

    1.

    2.

    3.

    4.

    5.

    i w zgodzie z tradycją forum, bonus:


  2. #2

    Domyślnie

    Miałeś świetną scenerię, którą nie wykorzystałeś.
    Zdjęcia jakby przypadkowe, pozamykane oczy - 2, 3P, po za tym zdjęcia chyba nie były wyostrzane po zmniejszeniu...
    MarcinWilk

  3. #3

    Domyślnie

    ta świetna sceneria to kawałek zieleni przy autostradzie a przypadkowość w fotografii jest dla mnie ogromną zaletą i jest to zabieg celowy, nienawidzę pozowanych zdjęć. zdjęcia niewyostrzane po zmniejszeniu.

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fucile Zobacz posta
    ta świetna sceneria to kawałek zieleni przy autostradzie a przypadkowość w fotografii jest dla mnie ogromną zaletą i jest to zabieg celowy, nienawidzę pozowanych zdjęć. zdjęcia niewyostrzane po zmniejszeniu.
    Ooo, no to jakie ładne autostrady mamy
    Nie mówię o zdjęciach pozowanych, a o sposobie kadrowania.
    MarcinWilk

  5. #5

    Domyślnie

    fucile, czy to miejsce w Warszawie? Bo 5 przypominam mi Pole Mokotowskie...

    1 - kadr wydaje mi się b. nieszczęśliwie dobrany - raz, dlatego, że umieściłeś kwiatki na połowie zdjęcia kosztem modeli, a dwa, że ustawiłeś się na tej samej prostej co obydwoje modeli i chłopak wystaje zza dziewczyny i MZ to nie wyszło dobrze,
    3 - w lewym utrata dużej części szczegółów na marynarce, prawe - mam wrażenie, że narzeczeni są nieostrzy,
    4 - moim zdaniem kadr jest ok (choć pewnie nie wszystkim się spodoba), konwersja do BW - szara
    5 - o ile na przepalone niebo można by przymknąć oko, to warto byłoby chociaż wyprostować zdjęcie, bo mocno leci w prawo. I narzeczeni trochę giną w tle.
    bonus - w porównaniu do 1-3 przydałoby się trochę jaśniej. MZ zdjęcie zyskałoby, gdyby kadr był o wiele ciaśniejszy (góra nic nie wnosi do tego zdjęcia).

    Ale ogólnie myślę, że narzeczeni będą zadowoleni, bo zdjęcia są ok

  6. #6

    Domyślnie

    jakby nie ostre trochę, czyż nie ?
    www.monikowska.pl
    blog.monikowska.pl
    Kanon fotografii to Nikon

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •