Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: Wiosna

  1. #1

    Domyślnie Wiosna

    Zainspirowany pracami forumowych krajobrazowych mistrzow postanowilem sprobowac swoich sil i wyszlo mi cos takiego:




    Prosze o kilka slow krytyki. Co zle, co dobrze, czy w dobra strone podazam z obrobka i czy bardzo przesadzilem
    clusca
    Fufu X

  2. #2

    Domyślnie

    Kadr mi się podoba, tylko 2 ale...
    1. usunął bym kawałek tego drzewka z lewej strony
    2. kontury drzewa mają jakąś nienaturalną białą otoczke

  3. #3

    Domyślnie

    zadadniczo zle nie jest... Nie podoba mi sie obrobka na gornej czesci drzewa i laczeniu z niebem
    K5 + S10-20 + 40/2.8 Ltd + 70/2.4 Ltd + 15/4 Ltd + T70-200/2.8 + Lee Filters
    http://bartekkw.deviantart.com/
    "Dwanaście świetnych fotografii każdego roku to wspaniały plon" Ansel Adams

  4. #4

    Domyślnie

    Ładne światło i kolory reszta za kolegami.
    D300 \ D70s \ Zenit 11 \ MB-D10 \ N17-55 f2,8 \ N50 f1.8 \ Takumar 50 f1.4 \ SB-800 \

  5. #5

    Domyślnie

    Dla mnie to jest żle "zrobione" zdjęcie..Już "halo" rzuca się w oczy i odrzuca...
    Kolor jest OK,chociaż troszkę ciepły....
    Pozdrawiam
    Andrzej.

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Bartekkw Zobacz posta
    zadadniczo zle nie jest... Nie podoba mi sie obrobka na gornej czesci drzewa i laczeniu z niebem
    Potwierdzam.

    Kadrowo idziesz właściwą drogą
    D4s/D500/ 2xS 10-20/ N 70-200 2.8 FL/ N 200-500 5.6/Pentacon 50 1.8 / Helios 58 -2 /Manfrotto 055 XPRO3/Lee filters

  7. #7

    Domyślnie

    Jest w porządku, jednak drzewo i niebo nad nim trzeba by poprawic
    www.hubertleszczynski.com
    --------------------------------------
    F_A_C_E_B_O_O_K

  8. #8

    Domyślnie

    Dziekuję wszystkim za opinie. Jako, że warsztat obróbkowy u mnie kiepski, a czasu zawsze brakuje, drzewa po lewej nie usunąłem. Za to poprawiłem (tak mi się przynajmniej wydaje ) łączenie drzewa z niebem. Jest lepiej, czy w złym kierunku podążam?


    clusca
    Fufu X

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Bartekkw Zobacz posta
    zadadniczo zle nie jest... Nie podoba mi sie obrobka na gornej czesci drzewa i laczeniu z niebem
    podpiszę się, na plus kolorki

  10. #10

    Domyślnie

    Wlasnie zerknalem na drugie zdjecie na innym monitorze i... poddaje sie Nie mam pojecia skad sie bierze (podczas ktorej czesci obrobki sie pojawia) tzw. efekt halo i jak go uniknac. Poszperalem troche w googlach, ale nie znalazlem zadnych konkretow. W wolnej chwili zaloze watek w dziale obrobkowym, moze znajda sie jacys dobrzy ludzie i pomoga
    clusca
    Fufu X

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •