Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Ola encore

  1. #1

    Domyślnie Ola encore

    ... stara sesja w wydaniu black and white i mały kolorowy bonusik pstryknięty po tej sesji...


    ..Nikon...

  2. #2

    Domyślnie

    mnie się bardzo podoba
    U born unique don't die as a copy...

  3. #3
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    03 2009
    Miasto
    Górny Śląsk
    Posty
    141

    Domyślnie

    zdjęcie pierwsze rewelacyjne

  4. #4

    Domyślnie

    1dynka BW prosto z aparatu??? (taki żart) Kadr ciekawy, nic poza tym nie widzę, jeśli nie z aparatu to obróbka mi nie pasuje.

    2jka, bardzo dziwny mam obiór tego zdjęcia, perspektywa mnie intryguje, aczkolwiek nie mogę się zdecydować.
    Na zdrowie!!! Dawaj mi tu na FEJS
    Gram w Totolotka i nie zawaham się wygrać!!!

  5. #5
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    03 2009
    Miasto
    Górny Śląsk
    Posty
    141

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kundzior Zobacz posta
    1dynka BW prosto z aparatu??? (taki żart) Kadr ciekawy, nic poza tym nie widzę, jeśli nie z aparatu to obróbka mi nie pasuje.
    Jakie to ma znaczenie, czy zdjęcie jest prosto z puchy czy nie? Aha, zapomniałem... getos pamiętaj, że każde zdjęcie musi być zmasakrowane przez fotoszopa

  6. #6

    Domyślnie

    Nie ma żadnego tak też da się zrobić Dobre a nawet bardzo dobre zdjęcie. Czysta ciekawość, taka szpileczka tak szczerze :P
    Na zdrowie!!! Dawaj mi tu na FEJS
    Gram w Totolotka i nie zawaham się wygrać!!!

  7. #7

    Domyślnie

    1 jest bardzo dobre. 2 kadrowo podchodzi mi mniej, ale kolorystyka się podoba.
    a n a l o g o w i o r t o d o k s i . p l

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kundzior Zobacz posta
    1dynka BW prosto z aparatu??? (taki żart) Kadr ciekawy, nic poza tym nie widzę, jeśli nie z aparatu to obróbka mi nie pasuje.

    2jka, bardzo dziwny mam obiór tego zdjęcia, perspektywa mnie intryguje, aczkolwiek nie mogę się zdecydować.
    Drogi Przyjacielu jasne że z aparatu, każde zdjęcie jest z aparatu a z czego ma być, oczywiście że majstrowałem przy nim troszkę, a żeby zaspokoić Twoją ciekawość poniżej ta sama fotka prosto z puszki, bez żadnych udziwnień...

    ..Nikon...

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez missbizarre Zobacz posta
    mnie się bardzo podoba
    Ciekawe czy opaska na głowie miała na to wpływ... ?

    Cytat Zamieszczone przez shakin Zobacz posta
    Jakie to ma znaczenie, czy zdjęcie jest prosto z puchy czy nie? Aha, zapomniałem... getos pamiętaj, że każde zdjęcie musi być zmasakrowane przez fotoszopa
    MZ, mimo wszystko ma znaczenie. Nikt nie mówi, że zdjęcie ma zostać zmasakrowane przez PSa - retusz to nie grafika komputerowa. A do tego mimo wszystko najlepszy retusz to taki, którego nie widać

    Ja na obu zdjęciach poprawiłbym cienie pod oczami, a na 2gim cerę na prawym policzku wygładziłbym nieco.

    Nawet za czasów analoga ludzie nakładali pończochy na obiektywy lub smarowali wazeliną po filtrze i jakoś ich nikt nie wieszał za to, że używali manualnego PSa Wykorzystywali dostępne narzędzia, tak jak dzisiaj wykorzystuje się PSa.

    Zapomniałem napisać, że mi się 1-ka podoba
    Ostatnio edytowane przez Luźna gumka ; 10-05-2010 o 10:58

  10. #10

    Domyślnie

    lubie pierwsze ale troche wiecej kontrastu bym dodala zeby ta czern nie byla taka wyblakla
    ND200, 105 2.8 + PN11 & bellows; 70-300 4.5VR
    Edyta
    jestem na FB judith manson

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •