Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18
  1. #1

    Domyślnie the Brew @ Ucho, Gdynia 23.04.10

    Co tu dużo pisać, na scenie to muzyczna petarda głęboko zakorzeniona w latach ‘60 i ’70. Dwójka kumpli i ojciec jednego, jak dla mnie to mógłbym oglądać częściej takie rodzinne granie. Zapraszam, przed Państwem... The Brew :P
    1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.

  2. #2

  3. #3

    Domyślnie

    Dokładnie - super set.
    MarcinWilk

  4. #4

    Domyślnie

    Elegancko, dużo energii w tych zdjęciach.
    N

  5. #5

    Domyślnie

    Ja napiszę które mi nie pasują mniej lub bardziej - pojedyńcze sztuki oczywiście

    7 podskok fajny, ale wolałbym to oglądać z drugiej strony a nie d taka 12 moment podobny, ale inaczej się już ogląda
    8 średnio ciekawe ujęcie imo
    Reszta cycuś
    10-20? np. na 9?

  6. #6

    Domyślnie

    dzięki bardzo Panowie za dobre słowo

    odp. Leatherface - co do 7 to mam podobne zdjęcie z przodu i powiem Ci że to już nie to bo tłem jest ściana i plec/głowy publiki a tu masz akce i reakcje = ryjki gawiedzi no i 12 też sięzgodze że lepsza, co do szkiełka to wąskie 35 f2 a szerokie Sigma 17-35 HSM, ale to porównywalny zakres co S10-20 tylko jaśniej (dzięki bogu :P)

  7. #7

    Domyślnie

    energia jest, podoba mi się 12[wolałbym bez tekstury], 1, 6 i 7
    ale nigdy bym nie powiedział, że to zdjęcia [9 i 5] z d 700 przy ISO 3200...jakoś szumnie Ci wyszły...

  8. #8

    Domyślnie

    kapitalne.
    usłyszałem ten zespół pierwszy raz w trójkowej audycji Wojciecha Manna. Takie mięsko jak lubię. Masz rękę do tego typu fotografii. Pamiętam twój pierwszy (?) na forum reportaż z takim zdecydowanym światłem z lamp na wprost, które doskonale wpasowało się w atmosferę tamtego koncertu. Tu jest inaczej i też świetnie. Gdybym miał marudzić to odsiałbym parę zdjęć perkusisty, ale które nie wiem. Jedynka chyba w kosmos, choć nie jest wcale zła, ale rozcieńcza całość. 12 powala i miażdży i to bez tekstur, 4,6,7 pierwsza liga.
    czy już mówiłem że KAPITALNE ?
    myślę co piszę

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tomder Zobacz posta
    energia jest, podoba mi się 12[wolałbym bez tekstury], 1, 6 i 7
    ale nigdy bym nie powiedział, że to zdjęcia [9 i 5] z d 700 przy ISO 3200...jakoś szumnie Ci wyszły...
    no właśnie powiem Ci że nie wiem czemu tak szumnie i w dodatku mam jakieś dziwne paski przez 1/3 i 2/3 kadru w poziomie :/ nie wiem czego to wina, może update oprogramowania siedemsety coś da tylko musze go wkońcu zrobić ehhh... chyba że ktoś z bardziej doświadczonych i znających się Kolegów może coś doradzić, będe wdzięczny. w 12 tekstrura jak najbardziej świadomie zamierzona bez niej też straszny 'śnieg' a pozatym chciałem uzyskać efekt starego zdjęcia z lat '60/'70 właśnie ale rozumiem że może sie nie podobać mi robi generalnie dzięki za dobre słowo i uwagi tomder

    Cytat Zamieszczone przez RomanZWrocławia Zobacz posta
    (...)Pamiętam twój pierwszy (?) na forum reportaż z takim zdecydowanym światłem z lamp na wprost, które doskonale wpasowało się w atmosferę tamtego koncertu. Tu jest inaczej i też świetnie. Gdybym miał marudzić to odsiałbym parę zdjęć perkusisty, ale które nie wiem (...)
    dzięki bardzo Roman no i ja też właśnie nie mogłem się zdecydować bo każde jakoś tam wyszło inaczej i jest inne emocjonalnie prawie wszystkie zrobione podczas coveru "Moby Dick'a"

    Cytat Zamieszczone przez RomanZWrocławia Zobacz posta
    Jedynka chyba w kosmos, choć nie jest wcale zła, ale rozcieńcza całość. 12 powala i miażdży i to bez tekstur, 4,6,7 pierwsza liga.
    czy już mówiłem że KAPITALNE ?
    "w kosmos" znaczy fuj ?
    Widzę że Wszyscy 'marudza' :P więc '12-tka' bez tekstur wygląda tak:

  10. #10

    Domyślnie

    Ja dla mnie wielki plus za proste kadry!

    Jest dynamika i jest prosty kadr - dla niektórych to niepojęte

    Czasami, jak oglądam zdjęcia koncertowe to ... sam czuję się jak na koncercie, tak się głową trzeba namachać

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •