Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Drift Cup

  1. #1

    Domyślnie Drift Cup

    Odważyłem się wrzucić kilka swoich "strzałów" z wczorajszej imprezy na bemowie
    Napiszcie proszę co sądzicie ... ?

    1.

    2.

    3.
    Nikon D80 | N18-200 VR | N35 | MF190XPROB
    www.webactive.pl | www.sierak.net

  2. #2

    Domyślnie

    mało driftu w drifcie pokazałeś

  3. #3

    Domyślnie

    zdjęcia fajne, ale o bejcy na 3 się nie wypowiem.... koń jaki jest każdy widzi

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez marzyciel9 Zobacz posta
    mało driftu w drifcie pokazałeś
    no fakt ... ale panowie lepiej jeździli na "taxi" niż w eliminacjach Poza tym na finałach mnie już nie było
    Nikon D80 | N18-200 VR | N35 | MF190XPROB
    www.webactive.pl | www.sierak.net

  5. #5

    Domyślnie

    pierwsze odczucie, to pomyliłem tematy wlazłem na 1/4 mili lub jazda po drodze z pachołkami...a tu proszę jednak Drift, Driftu to ja tu nic nie widzę, pokazując te foty pokusił bym się o inny temat aby nie wprowadzać w błąd skoro nie ukazałem, jak lecą bokiem...są 2 opcje albo to oni tak słabo jeździli (choć patrząc po autach to wątpię) albo źle to ująłeś, 3 zdjęcie mi się podoba choć sam zrobił bym to inaczej lekko, całe auto wpasować w lewy dolny róg i pokazać tor za nim, skocz się na lepszą imprezę i znów pokaż pozdro

  6. #6

    Domyślnie

    wosik, jaki kraj taki drift cup ... fotki nawet fajne, kolorowe, kadry ciut za szerokie i zastane. Mało tu dynamiki, no i mało driftu.
    D610 + D90 | 14 2.8 | 35 1.8 | 50 1.4 | 85 1.4 | (105 2.0 DC) | SB800 + YN465 + YN465II

  7. #7

    Domyślnie

    Dzięki za komentarze ... czekam na kolejne

    Stałem na samochodzie w miejscu start/meta stąd może mało driftu ale nie będę się tłumaczył ... następnym razem się poprawie, ważne żeby "iść do przodu"
    Nikon D80 | N18-200 VR | N35 | MF190XPROB
    www.webactive.pl | www.sierak.net

  8. #8

    Domyślnie

    IaceQ a no masz rację choć z drugiej strony są zawody Drift Open :P ale to też raczej nie ta ranga patrząc np. na Niemieckie tory

    sierako
    i bardzo dobrze! próbuj swoich sił i ćwicz, tylko zejdź z dachu tego samochodu!! po pierwsze pozagniatasz i na co Ci potem koszta naprawy :P po drugie musisz znaleźć najlepsze miejsce do pokazania jak samochód leci bokiem i nigdy nie patrz na to czy komuś zasłaniasz czy nie :P...ja nie patrzę jestem samolubem

  9. #9

    Domyślnie

    @wosik

    Stałem na jakiejś lawecie ... ale chyba czas zainwestować z jakąś a'la drabinkę bo bozia mi 2.20 niestety nie dała

    W tym samym czasie co bemowo były zawody w Poznaniu i duża część "śmietanki" driftowej tam była
    Nikon D80 | N18-200 VR | N35 | MF190XPROB
    www.webactive.pl | www.sierak.net

  10. #10

    Domyślnie

    a no właśnie, wiesz no zależy z jakiego punktu chcesz robić, wolisz z wysoka aby łapać dach no to rzeczywiście drabinka dobra sprawa taka dwustopniowa jak to mają np. na żużlu, osobiście wolę szeroki kadry blisko samochodów jak popatrzysz na moje tematy to tam stoję dość blisko aut, zdarza się, że wylatują to trza uciekać wiec dla mnie drabinka to gwóźdź do trumny

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •