Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1

    Domyślnie Procar bezpiecznie


    Przedstawiam 3 zdjęcia swoistych smaczków z firmy Procar (Włochy, Pistoia). Mam nadzieję, że to jeszcze zlicza się do motoryzacji...

    ***

    1.


    2.


    i jedynka w bw

    3.



  2. #2

    Domyślnie

    Fajne kaski ale to ze leza we wloszech i w firmie Procar to chyba bez znaczenia skoro widać i tak tylko kaski? Przypuszczam że w PL można zrobić podobne w wielu miejscach ...
    Najlepszą metodą do zainspirowania odkrywczych myśli, jest zaklejenie koperty.

  3. #3

    Domyślnie

    nie masz się czego czepić? Opis tutaj jest najmniej ważny Zdjęcia wykonałem podczas zwiedzania tej firmy i tyle.

  4. #4

    Domyślnie

    No się czepiam opisu bo jest a co najlepsze firma ma nazwę Procar a kask z 1 foty typowo motocrossowy...
    Najlepszą metodą do zainspirowania odkrywczych myśli, jest zaklejenie koperty.

  5. #5

    Domyślnie

    a jaką nazwę ja wpisałem, bo nie widzę różnicy?

  6. #6

    Domyślnie

    Procar, wskazuje na 2 człony Pro - czyli firma która robi coś profesjonalnie i Car - czyli pewnie zajmuje się (tylko lub głównie) samochodami a kask do motocrossu. Rozumiesz co mnie frapuje.
    Najlepszą metodą do zainspirowania odkrywczych myśli, jest zaklejenie koperty.

  7. #7

    Domyślnie

    Oj na dobrą sprawę ja mógłbym roztrząsać dlaczego powiedziałeś 'dwa człony'. Nie mogłeś jakoś inaczej? Rozumiesz co mnie frapuje... Nie sądzę, aby słowa były tu najważniejsze.

  8. #8

  9. #9

    Domyślnie

    stary abarth

  10. #10

    Domyślnie

    Osmax poniekąd ma racje moim zdaniem. Opis i tytuł z pompą ... a co do fotek samych:

    1,3 - Bardzo dobre światło natomiast kadr mógłby być ciekawszy. Jakbym sam tam stał to zrobiłbym krok w lewo aby abarth załapał się cały (nie zasłonięty) i ciut pochyliłbym aparat w dół z krótkim krokiem w tył tak żeby te kable nie wyznaczały dolnej krawędzi kadru, aby całe sie złapały z zapasem.

    2 - też kadr mógłby być lepszy, odsunąlbym się troche aby kask cały wlazł w kadr, teraz to ani detal ani normalne zdjęcie.

    Może narzucam swój styl ale tak mi najlepiej ocenić fotki. Ogólnie mi sie podobają, szkoda zę tylko kaski, brakuje jakiegoś ciekawego oldschoolwego wozu z mocnym silniikiem pod maską w hdr'ze. Chętnie bym obejrzał więcej fotek.
    D610 + D90 | 14 2.8 | 35 1.8 | 50 1.4 | 85 1.4 | (105 2.0 DC) | SB800 + YN465 + YN465II

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •