Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: "Zimowy" Toruń

  1. #1

    Domyślnie "Zimowy" Toruń

    Wczoraj się jeszcze udało złapać zimowe niebo nad Toruniem.
    Mimo gigantycznego light "pollution" w samiutkim centrum miasta Syriusz po niebie gonił Oriona, a wszystkiemu przyglądały się Plejady



  2. #2

    Domyślnie

    Mam slabosc do tych gwiazdozbiorow ...przyznac sie musze
    Ciekawy kadr i podoba sie , cos innego.

  3. #3
    kulten
    Gość

    Domyślnie

    Dla mnie baaardzo słabe. Ani nie czuć tu gonitwy ani zimy ani Torunia. Dodatkowo nie podoba mi się kadr i rybie ani to, że chyba fociłeś przez szybę. Ponadto pojęcie krajobrazu jest to mocno naciągnięte.

  4. #4

    Domyślnie

    Podobało by sie gdyby było wiecej dolu,po prostu szerszy kadr ...


    Pozdrawiam
    Małe zmiany ... trochę C i do tego L ale i tak dalej tu zostaje

  5. #5

    Domyślnie

    tym razem ja równiez jestem na nie - kompozycja słaba

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kulten Zobacz posta
    Dla mnie baaardzo słabe. Ani nie czuć tu gonitwy ani zimy ani Torunia. Dodatkowo nie podoba mi się kadr i rybie ani to, że chyba fociłeś przez szybę. Ponadto pojęcie krajobrazu jest to mocno naciągnięte.

    Podobac się nie musi, Torunia możesz nie dostrzec bo nie każdy zna miasto, zimy też można nie zauważyć bo i tu potrzeba jest choćby minimalna znajomość gwiazdozbiorów ale wytykanie jakiejś szyby to już chyba lekkie przegięcie

  7. #7

    Domyślnie

    Po raz n-ty podchodzę do tego zdjęcia i za „diabła” nie mogę skojarzyć gdzie ( a raczej z jakiego miejsca ) było robione - już wiem – byłeś na zdjęciach z kominiarzem i wciągnął Cię na jakiś dach
    Zastanawia mnie również , jak uzyskałeś tak fajnie zamrożone niebo ( cały kadr robiłeś na krótkim czasie ? )
    Zdjęcie niewątpliwie technicznie jest bardzo dobre – mnie akurat się podoba , ale to zdanie starego „krzyżaka” więc może być nieobiektywne.
    Jak będzie jakiś konkurs o Toruniu , np. „Toruń inaczej” , czy „Toruń w kadrze” – to masz już dobry materiał.

    pozdrawiam
    Nikon D3 D300s D500 + dużo chęci i mało czasu.
    Pozdrawiam Marek

    Grupa FOTOKUJAWY

    www.frontera.com.pl

  8. #8

    Domyślnie

    Jako sąsiad zza miedzy widziałem sporo zdjęć Torunia ale to jest wyjątkowo inne. Może faktycznie trochę dołu by się przydało. Zdjęcie uważam za ciekawe.

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Marek-frotka Zobacz posta
    Po raz n-ty podchodzę do tego zdjęcia i za „diabła” nie mogę skojarzyć gdzie ( a raczej z jakiego miejsca ) było robione - już wiem – byłeś na zdjęciach z kominiarzem i wciągnął Cię na jakiś dach
    Zastanawia mnie również , jak uzyskałeś tak fajnie zamrożone niebo ( cały kadr robiłeś na krótkim czasie ? )
    To wieżyczka kamienicy w której znajduje sie Empik. Gwiazdy nieporuszone bo to jedynie 30 sekund. Jak sie w końcu spotkamy to opowiem

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •