Close

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 37
  1. #1

    Domyślnie Rita + film by [ Hanibal ]

    Witam serdecznie

    I znow krótko i na temat:
    Model: Rita ( Litwa )
    Wizaz: Justyna Switlicka - Paprocka
    Kamera: Magdala Król

    film z backstage http://www.youtube.com/watch?v=CqkraQKsIyU
    ps. ten sam film co w secie "Dovile"

    prosze o opinie i komentarze...

    1.

    2.

    3.

    4.

    5.

    bonus:

    6a.

    7a.

    8a.

    9a.

    10a.
    www.facebook.com/kpaprocki
    || D3 x2 || 14-24 2.8 || 24-70 2.8 || 70-200 2.8 || 16 2.8 fisheye || 24 1.4 || 50 1.4 || 85 1.4 || Apple system || cała masa dodatków.

  2. #2

    Domyślnie

    Świetne portrety, a w połączeniu z filmem dają kapitalny materiał edukacyjny.

    Po prostu REWELACJA!!!

    p/s
    Jeśli kiedykolwiek będziesz prowadził w kraju jakieś kursy fotograficzne to jestem pierwszy, który się na nie zapisze.

  3. #3

    Domyślnie

    Również uważam że kolejna bardzo dobra Twoja praca ustawię się jako drugi na kurs u Ciebie
    podpis niezgodny z regulaminem forum

  4. #4

    Domyślnie

    A tu obróbka na nie. Podnosisz jakoś kontrast lokalny przez wyostrzanie, czy coś takiego? Dla mnie przesadzone.
    a n a l o g o w i o r t o d o k s i . p l

  5. #5

    Domyślnie

    4 i 8a
    Dziewczę ładne, ale trochę mimika jeszcze kuleje...

    Ale i tak filmik najlepszy Przewinąłem sobie na początku kawałek i akurat trafiłem na moment jak miałeś założony na ramionach ten zielony materiał, przez chwilę myślałem, że to taki Twój image artystyczny

  6. #6

    Domyślnie

    przemo no jak to przewijasz moj film ?? ))))) zgadzam sie ze mimika kuleje.... ale nie zawsze da sie osiagnac to co bym chcial. Pozatym to dziewczyna z " ulicy " a nie polzawodowa modelka po kilku platnych sesjach... robilem co mglem

    co do obrobki to zadnego dodatkowego wyostrzania tam nie ma. tylko krzywe i zabawa na nich
    www.facebook.com/kpaprocki
    || D3 x2 || 14-24 2.8 || 24-70 2.8 || 70-200 2.8 || 16 2.8 fisheye || 24 1.4 || 50 1.4 || 85 1.4 || Apple system || cała masa dodatków.

  7. #7

    Domyślnie

    hanibal czemu nie spróbujesz popracować z bardziej doświadczonymi modelkami?
    D90

  8. #8

    Domyślnie

    znajdz mi takie tu w irl
    www.facebook.com/kpaprocki
    || D3 x2 || 14-24 2.8 || 24-70 2.8 || 70-200 2.8 || 16 2.8 fisheye || 24 1.4 || 50 1.4 || 85 1.4 || Apple system || cała masa dodatków.

  9. #9

    Domyślnie

    Jak na mój gust osiągnąłeś maksa na tym etapie i przeskoczysz go dopiero jak znajdziesz modeliny z wyższej półki, możesz co prawda więcej angażować środków na stylizacje itp., ale modelki z ulicy na dzień dobry tego nie pociągną. Rozkręcaj irlandzkie maxmodels.
    D90

  10. #10
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    07 2009
    Miasto
    Tłumaczów
    Posty
    123

    Domyślnie

    Swietnie ... !

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •