Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 27
  1. #1

    Domyślnie sesja portretowa + film by [ Hanibal ]

    Witam wszystkich bardzo serdecznie

    Z Kasia poznalismy sie na FACEBOOK juz jakis czas temu. ustalanie terminu spotkania ze wzgledu na pogode bylo bardzo dlugie i uciazliwe. Wkoncu stwierdzilismy iz bez wzgledu na to jaka bedzie pogoda jedziemy w piatek na sesje... Oczywiscie jak pozniej zauwazycie nie obylo sie bez deszczu wiatru i piekielnego zimna... i niestety nie skoczylismy sesji mimo wszelkich staran jak moja zimowa krótka czy goraca herbatka w termosie..
    Kasia prosila o tylko zdjecia portretowe i polpostacie i na tym skupilem sie robiac tą sesje.
    wybralismy sie w zaciszne miejsce parku narodowego by spokojnie popracowac.
    Musze przyznac ze Katarzyna okazała sie bardzo dzielna i wytrwala modelka...

    Wyniki naszej wspolpracy ogladniecie ponizej... jeszcze tylko jedna rzecz... co bedzie mam nadzieje standartem w moich setach tu na forum.
    Zapraszam wszystkich do ogladniecia FILMU z backstage nakreconego przez niezmordowana walentynke Magdalene Król. W w/w filmie chcialbym pokazac kulisy pracy kpaprocki.com sposoby realizacji pewnych wizji....... taka pogladówka dla tych co chcieli by zobaczyc jak wyglada to od kuchni...
    Film jest zmontowany troszke inaczej niz poprzedni i mam nadzieje ze bedzie sie go Wam milej ogladało.

    link jest tu:www.youtube.com/watch?v=3xt22vaRi_U

    a teraz najwazniejsze.... zdjecia.

    Zapraszam do komantowania i konstruktywnej krytyki.

    1.

    2.

    3.

    4.

    5.

    6.

    7.

    bonusy CZB

    8.

    9.

    10.
    Ostatnio edytowane przez hanibal ; 20-02-2010 o 22:23
    www.facebook.com/kpaprocki
    || D3 x2 || 14-24 2.8 || 24-70 2.8 || 70-200 2.8 || 16 2.8 fisheye || 24 1.4 || 50 1.4 || 85 1.4 || Apple system || cała masa dodatków.

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez hanibal Zobacz posta
    ... i niestety nie skoczylismy sesji mimo wszelkich staran jak moja zimowa kórtka czy goraca cherbatka w termosie..
    "kórtka" i "cherbatka" --> pięknie !

    co do zdjeć : 6 i 7 się mi podobają - reszta jakaś taka nie podobna do Ciebie. Oczekuję po Tobie jednak czegoś więcej bo wiem że Cię na to stać...

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Polsar74 Zobacz posta
    "kórtka" i "cherbatka" --> pięknie !

    co do zdjeć : 6 i 7 się mi podobają - reszta jakaś taka nie podobna do Ciebie. Oczekuję po Tobie jednak czegoś więcej bo wiem że Cię na to stać...
    dzieki juz wyedytowane
    www.facebook.com/kpaprocki
    || D3 x2 || 14-24 2.8 || 24-70 2.8 || 70-200 2.8 || 16 2.8 fisheye || 24 1.4 || 50 1.4 || 85 1.4 || Apple system || cała masa dodatków.

  4. #4

    Domyślnie

    mnie się podoba 10. Na wszystkich ten sam wyraz twarzy - a szkoda

  5. #5

    Domyślnie

    1. Dziewczyna podobna do Kate Bush.
    2. Świetny film, dobry montaż - zdecydowanie taka forma jest lepsza i dobra reklama oczywiście.
    3. Myślę, że modelka jest bardzo zadowolona ze zdjęć.
    4. Widziałem na filmie chyba lepsze zdjęcia (w miniaturkach przynajmniej) niż zaprezentowane tutaj (np. to z obiema dłońmi przy golfie, jeśli światło nie spłatało figla).
    5. Z pokazanych tutaj zdjęć wybrałbym numer 10, jako rezerwowy chyba piątkę, choć wolałbym sam kaptur i sweter, bez stójki pod szyją z kurtki
    6. Ogólnie całkiem przyjemna sesja, naturalna i mimo niekorzystnych warunków, myślę że w sumie udana

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez stock Zobacz posta
    mnie się podoba 10. Na wszystkich ten sam wyraz twarzy - a szkoda
    no szkoda szkoda... ile sie dalo tyle wycisnalem
    ....
    www.facebook.com/kpaprocki
    || D3 x2 || 14-24 2.8 || 24-70 2.8 || 70-200 2.8 || 16 2.8 fisheye || 24 1.4 || 50 1.4 || 85 1.4 || Apple system || cała masa dodatków.

  7. #7

    Domyślnie

    10,2,4,5,6 na tych mi się podoba najbardziej. Po mimo prawie tego samego wyrazu twarzy a może modela o cudownej delikatnej urodzie i pogodnym charakterze. Spokój na twarzy i ten czar spojrzenia.
    -"Żyj na huśtawce życia,Żyj ! Bo tylko raz dany nam czas !!!"-

  8. #8

    Domyślnie

    Super sprawa z tego typu pokazaniem sesji od kuchni. Filmik świetny.
    Zdjęcia bardzo mi się podobają.

    Jakich obiektywów używałeś podczas tej sesji ?

  9. #9

    Domyślnie

    Jak dla mnie super. Moim faworytem jest 9.
    A co do filmu - MIOOOODZIO !!
    Sporo można podpatrzeć, sporo się nauczyć. Jak dla mnie bomba !

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez marcinc Zobacz posta
    jakich obiektywów używałeś podczas tej sesji ?
    70-200 2.8 85 1.8 50 1.4
    www.facebook.com/kpaprocki
    || D3 x2 || 14-24 2.8 || 24-70 2.8 || 70-200 2.8 || 16 2.8 fisheye || 24 1.4 || 50 1.4 || 85 1.4 || Apple system || cała masa dodatków.

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •