Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1

    Domyślnie Spacerowo+35/1.8+FF

    Witajcie.
    Po dłuższej przerwie pozwalam sobie zamieścić kilka zdjęć wykonanych wczoraj podczas krótkiego spacerku.

    1.
    2.
    3.
    4.
    5.
    6.
    7.
    8.
    9.

    Pozdrawiam

    ps. Nie dajcie się grypie

  2. #2

    Domyślnie

    niestety ale nic nie widać
    D700 | D300 | MB-D10 | N14-24/2.8 | N24-70/2.8 | N50/1.4 | 2xSB-800 ...

  3. #3

    Domyślnie

    Ja widzę. Tylko jakoś tak te zdjęcia... trochę jak testowe.
    peace & love

  4. #4

    Domyślnie

    Do albumu rodzinnego w sam raz, natomiast żadne jakoś szczególnie nie urzeka...

  5. #5
    Zbanowany
    Dołączył
    11 2009
    Miasto
    NY,W-w,W-wa
    Posty
    49

    Domyślnie

    Winietka zauwazalana jedynie na "trojeczce".
    ~Why?

  6. #6

    Domyślnie

    No nie ma rewelacji nawet powiem że marnie. Zastanawia mnie po co ustawiłeś ISO400 jak czasy miałeś między 800/1000, można było zejść z ISO i robić wszystko na większej dziurze czyli na 1.8 troszkę by głebia się zrobiła mniej czytelna a tak to ni w 5 ni w 10 a do tego niekorzystnie kadrowane na każdej focie widać zamiast nieba wielki biały placek. Ta próba jak dla mnie wogóle nieudana.
    Nikon D40 | N18-55 VR | YN460-II | I JESZCZE ROWER |

  7. #7

    Domyślnie

    Wybacz, ale już kolejny raz oglądam Twój wątek, w którym dobitnie widać, że nie sprzęt robi zdjęcia... naprawdę bez wycieczek osobistych i.t.p., ale nie raz już widziałem tu wstawki z DX, które plastycznie kładły na głowę Twoje wstawki z FX... o sposobie kadrowania nie wspomnę... jestem na nie
    FX / 20 / 35 / 50 / 85

  8. #8

    Domyślnie

    Spoko. Zdjęcia robione "na szybko" bo tak jak napisałem spacer krótki po chorobie dziecka tak więc i czasu zbytnio nie miałem na kadrowanie ;/

  9. #9

    Domyślnie

    nie czepiam się żeby nie było ... ale czasu faktycznie nie miałeś za dużo na kadrowanie jako że w exifach widać jak szalałeś niezdecydowanie w każdym zdjęciu między Adobe RGB a sRGB ...
    zdjęcia do albumu rodzinnego - pozdrawiam
    D700 | D300 | MB-D10 | N14-24/2.8 | N24-70/2.8 | N50/1.4 | 2xSB-800 ...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •