Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 22

Wątek: Olala

  1. #1

    Domyślnie Olala

    Jak każdy to i ja wrzucam fotkę zrobioną wczoraj, w trakcie choroby która mnie mocno osłabia, komentarze mile widziane droga Nikonowska Rodzino

    ..Nikon...

  2. #2

    Domyślnie

    Świetna kolorystyka zdjęcia, fajnie wystylizowana modelka, tylko... kadr mi nie leży. Tzn. za dużo jest pustej przestrzeni w górnej części zdjęcia i być może lepiej byłoby jakby przy takim kadrze modelka spojrzała w obiektyw.
    Ale na pewno masz inne z tej sesji, więc wrzucaj śmiało

  3. #3

    Domyślnie

    jak wyzej...tylko do kadru mozna sie troszke przyczepic...reszta swietna

  4. #4

    Domyślnie

    długo myślałem nad tym kadrem przy robieniu tej fotki, zdecydowałem się na coś takiego, chciałem pokazać mroczne schody, klatkę, a modelka zdaje się na kogoś czekać, taka miała być interpretacja, no cóż, dzięki za komenty
    ..Nikon...

  5. #5

    Domyślnie

    Specjalnie dla prz3mo modelka patrzy prosto w jego oczy i kadr jest inny, bez góry , dobra to drugie i już ostatnie, jeszcze raz dzięki i pzdr

    ..Nikon...

  6. #6

    Domyślnie

    Piękne foty, super kolory i modelka. Nie ma się co tłumaczyć ze sposobu kadrowania... To są Twoje pomysły i Twoje spojrzenie...

  7. #7

    Domyślnie

    Wg mnie genialne tyle ze ja sie za bardzo nie znam:P

  8. #8

    Domyślnie

    Bardzo świetne Kolorystyka powala na kolana.

  9. #9

    Domyślnie

    nie jestem z nikonowskiej rodziny ale się wypowiem jeśli pozwolisz
    ogolnie oba mi sie podobaja 2 zdecydowanie lepsza bo jak na 1 popatrzylem to aż się biurka złapałem w strachu ze cos zaraz spadnie albo modelka ze zdjęcia albo ja
    Ogolnie bardzo na plus
    Pozdrawiam

  10. #10

    Domyślnie

    bardzo sie podoba. prosze o wiecej zdjec z udzialem tej modelki

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •