Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Patrycja retro

  1. #1

    Domyślnie Patrycja retro

    Pozwolę sobie przedstawić efekty dzisiejszej sesji z Patrycją. Razem z Trezem z forum (w tym miejscu podziękowania dla niego za sprzęt i cierpliwość) zorganizowaliśmy małe spotkanie foto w jednej z poznańskich knajpek - na pewno zobaczycie też jego foty i sposób widzenia modelki (była jeszcze jedna modelka, zobaczymy później, czy moje foty z nią się nadają do pokazania

    Kiedy zobaczyłam Patrycję na Max Models, od razu skojarzyła mi się ze stylem retro. Inspiracją była Dita Von Teese. Stąd wyprodukowana wspólnymi siłami stylizacja. Ze względu na tą stylizację zamieszczam tu a nie w dziale portret.

    Jak zwykle będę wdzięczna za konstruktywną krytykę. Proszę nie bić za rozmiary fot.


    1.
    Pozwolę sobie przedstawić efekty dzisiejszej sesji z Patrycją. Razem z Trezem z forum (w tym miejscu podziękowania dla niego za sprzęt i cierpliwość) zorganizowaliśmy małe spotkanie foto w jednej z poznańskich knajpek - na pewno zobaczycie też jego foty i sposób widzenia modelki (była jeszcze jedna modelka, zobaczymy później, czy moje foty z nią się nadają do pokazania

    Kiedy zobaczyłam Patrycję na Max Models, od razu skojarzyła mi się ze stylem retro. Inspiracją była Dita Von Teese. Stąd wyprodukowana wspólnymi siłami stylizacja. Ze względu na tą stylizację zamieszczam tu a nie w dziale portret.

    Jak zwykle będę wdzięczna za konstruktywną krytykę.
    Nie daję więcej, żeby nie zamęczyć kota

    1.

    1a
    To samo BW

    2.

    3.
    NIEWIELE UMIEM. Chcę umieć więcej! Krytykuj i oceniaj. Byle konstruktywnie!
    na razie D80 + Tamron 28-75 F/2.8 + Metz 48 AF-1

  2. #2

    Domyślnie

    Bardzo dobrze pokazałaś klimat wnętrza i urodę modelki. Jest jednak parę drobiazgów:

    1. pieprzyk się rozmazał...
    2. chyba najfajniejsze, bardzo dobrze złapane spojrzenie. Kawałek nogi w rogu przeszkadza, ale nie bardzo.
    3. Brakuje mi tu kawałka góry i szkoda zasłoniętego oka. Ogólnie fajne.

    Na wszystkich brakuje zmiękczenia skóry. Po nałożeniu sepii i podbiciu kontrastu wyszły wszystkie wady skóry i szum. Może są przeostrzone? Rozmyj to trochę.
    a n a l o g o w i o r t o d o k s i . p l

  3. #3

    Domyślnie

    1a to chyba nie jest BW
    Jak dla mnei to trochę za ostre jak na RETRO.

    2 mi najbardziej pasuje. Ładny kadr (szczególnie to, że wchodzi ta sztukateria, czy coś w LG to mi się podoba)
    D40 | 18-55 | SD-2GB | UV-52mm | Trumny z tektury falistej | Patenty | Nikon? | Ostre Koło | RENTANAL

  4. #4

    Domyślnie

    Podobnie jak koledzi 2ka. Choc jedyneczka tez jest fajna. Co do wersji bw - tak nie bardzo jest to bw Ma zafarb zieleni. Poza tym ten szum ktory dodalas wyglada nieciekawie. Bardziej przypomina mi to efekt słabej jakosci zapisu do jpg.
    Nikon, Apple, Wacom
    LukaszBerlinski.pl | Mój blog

  5. #5

    Domyślnie

    dokładnie zgadzam się z kolegą trezrrr, 2 kadr najlepszy tylko szkoda tego dolnego lewego rogu, ale pozatym bomba no i troche bardziej miękko powinno być można pobawić się z warstwami

  6. #6

    Domyślnie

    Dzięki za uwagi i przepraszam za powtórzenie tekstu w poście,nie zwróciłam uwagi na to.
    NIEWIELE UMIEM. Chcę umieć więcej! Krytykuj i oceniaj. Byle konstruktywnie!
    na razie D80 + Tamron 28-75 F/2.8 + Metz 48 AF-1

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •