Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Tor Wyrazów :P

  1. #1

    Domyślnie Tor Wyrazów :P

    Pierwsze próby na torze. Mnie sie podoba , ale o jakosci niech sie lepsi wypowiedza

    1.


    2.


    3.


    4.
    Nikon D5000 + 18-105 + 16GB Extreme IIINa dniach: Raynox DCR-250 W planach: Nikkor 70-300

  2. #2
    Oszczędny w słowach Awatar mirtius
    Dołączył
    01 2009
    Miasto
    Warszawa / Mińsk Maz.
    Posty
    46

    Domyślnie

    1,2 ucięte ;/ 4 mi przeszkadza ten trójkąt, ale kadrowo w miarę. 3 trochę byle jaka. Mam wrażenie, że trochę przypadkowe te kadry

  3. #3

    Domyślnie

    Hehe , to dobre masz wrazenie , tylko 4 byla jakos "przemyslana" , a dokladniej w tym miejscu chcialem zlapac auto. Nooo teraz widze , ze tak nie jest za dobrze jak sa uciete :P Co do 3 hmm moze i masz racje , chcialem uchwycic ruch , tylko szkoda , ze tlo nie jest rozmyte , tak to mysle , ze by wyszlo calkiem ok. Ale pewnie z moim obiektywem to moge tylko pomarzyc o takich fotkach :P

    Dziekuje za opinie
    Nikon D5000 + 18-105 + 16GB Extreme IIINa dniach: Raynox DCR-250 W planach: Nikkor 70-300

  4. #4

    Domyślnie

    Po co wrzucasz tutaj zdjęcia z których sam nie jesteś zadowolony?
    Nie rozumiem
    www.michalbilko.pl - fotografia tatrzańska

  5. #5

    Domyślnie

    źle skadrowane, zle obrobrobione, bez wyrazu

    coanjwyżej 3= tak na zachętę

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fotoMichal Zobacz posta
    Po co wrzucasz tutaj zdjęcia z których sam nie jesteś zadowolony?
    Nie rozumiem
    "Mnie sie podoba , ale o jakosci niech sie lepsi wypowiedza"

    Yyy chyba napisalem , ze mnie sie podobaja ? A zadowolenie to pojecie wzgledne, wrzucilem je tutaj w celu oceny przez doswiadczonych uzytkownikow , ktorzy powiedza co powinienem poprawic , co robie zle itp.
    Nikon D5000 + 18-105 + 16GB Extreme IIINa dniach: Raynox DCR-250 W planach: Nikkor 70-300

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cheyenne Zobacz posta
    źle skadrowane
    Teraz to widze na 1 i 2 , a w 3 i 4 co jest zle z kadrem ?

    ,
    zle obrobrobione,
    Wogole ich nie dotykalem tylko wrzucilem, jak powinno wygladac ich obrobienie , tzn. czegos jest za malo albo za duzo?

    bez wyrazu
    A co powinno byc , zeby mialy wyraz? Dociekam tak , poniewaz chcialbym wiedziec co robie zle i co poprawic
    Nikon D5000 + 18-105 + 16GB Extreme IIINa dniach: Raynox DCR-250 W planach: Nikkor 70-300

  8. #8

    Domyślnie

    naj widzi mi się 4 imho przyciął bym ją lekko z góry i z dołu żeby nie było widać trójkąta i dał biała ramkę z góry i z dołu... jak by dało rade to trochę dodać kontrastu i lekko wyostrzyć :P
    Nikon D40X + NIKON F90X + N18-55 + N35 F1.8G + N50 1.8D + Sigma 50-150 F2.8 II + Helios 58mm F2
    http://dominik-kowalski.pl http://comp-net.eu

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •