Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez galu44 Zobacz posta
    na serio pytasz i mam Ci to udowodnić, czy uważasz że są proste i koniec dyskusji? To mój konik, więc nie masz szans

    p.s. mała podpowiedź - generalnie lecą w prawo (CW) ale nie przejmuj się, to drobiazg.
    Nie zamierzałem się mądrzyć, tylko zapytałem, które, bo zasadniczo przedstawione zdjęcia to część większej serii i starałem się aby wklejone były proste, wręcz sprawdzałem w GIMP prowadnicami. Oczywiście czasem coś aby było proste musiało być krzywe, starłem się aby budynki "prosto stały", mosty, skręcająca rzeka nie wszystko układa się do nich pod kątem prostym, trochę dał popalić dość szeroki kąt zniekształcający perspektywę i z tym walczyło się najtrudniej. Jeszcze raz dzięki za wszystko opinie, wszystkie biorę sobie do serca

    Jeszcze mały bonusik:

    b4.

    b5.

    b6.

    b7.
    "Od życia bez łez, do łez nad życiem swoim"

  2. #12

    Domyślnie

    Odnosząc się do całości: zachęciłeś mnie do zobaczenia Gorzowa na żywo (może kiedyś się uda). Zdjęcia dla mnie nie są za jasne, podoba mi się to co tu zobaczyłem...

    b5 jednak odstaje na "-": krzywe, nijakie kadrowo
    http://pawelwr7.flog.pl/
    D40; N:18-55VR i bez VR, 55-200VR, 50/1,8E; S50-150; SB-400

  3. #13

    Domyślnie

    Dzięki za opinię, faktycznie teraz dopiero widzę, że b5 wyraźnie leci na prawo (zwłaszcza prawa strona). Jest co prawda tylko bonusem, ale szkoda, że nie zauważyłem tego wcześniej, bym poprawił. W kadrze mi się podobały dwa dość malownicze statki na warcie i bawiło małe stadko kaczuszek, dla tego zdecydowałem się pokazać to zdjęcie. Pozdrawiam!
    "Od życia bez łez, do łez nad życiem swoim"

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •