Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: zdjecia ślubne

  1. #1

    Domyślnie zdjecia ślubne

    1.

    2.

    3.

    4.

    Podziękowania za pomoc przy wystawieniu zdjęć dla "rycerz"

  2. #2

    Domyślnie

    Szczerze powiem że nie chciałbym takiej pamiątki:
    Dziwne pozy, kadrowanie też kuleje
    np fot 3 - czemu młody ucięty w pół
    Moja galeria: www.darko.cal.pl, zapraszam na FB

  3. #3

    Domyślnie

    Bohaterowie zdjęć na bieżąco oglądali w zdjęcia byli zadowoleni dlatego szedłem w tym kierunku. No i z efektu końcowego też są zadowoleni.
    Dlaczego taki kadr? Taki miałem pomysł...

  4. #4

    Domyślnie

    Zadowolenie klientów nie zmienia faktu że cieniutkie te kadry.

  5. #5

    Domyślnie

    nie wystawiam tych zdjęć żeby się zachwycać i napawać się komentarzami bo wiem że daleko mi z rzemiosłem do profesjonalizmu (ja się uczę fotografii..). A opinie "cieniutkie kadry" nic mi nie dają.... więcej wyniosę ze wskazówek jak kadrować lepiej dlaczego twój pomysł na kadr jest lepszy... czy obejmować więcej od dołu? czy niżej aparat... czy może gadamy żeby pogadać?

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez KADAR Zobacz posta
    nie wystawiam tych zdjęć żeby się zachwycać i napawać się komentarzami bo wiem że daleko mi z rzemiosłem do profesjonalizmu (ja się uczę fotografii
    I to jest dobre podejście

    Cytat Zamieszczone przez KADAR Zobacz posta
    A opinie "cieniutkie kadry" nic mi nie dają.... więcej wyniosę ze wskazówek jak kadrować lepiej dlaczego twój pomysł na kadr jest lepszy... czy obejmować więcej od dołu? czy niżej aparat... czy może gadamy żeby pogadać?
    A właśnie że takie opinie dają i bardzo dużo a mianowicie dają Ci znać aby szukać dalej.
    Takich wątków jak Twój jest naprawdę sporo, a rady zrób to czy tamto są fajne niewątpliwie ale przy założeniu że będziesz miał te same warunki. Poczytaj o kadrowaniu czy tu na forum czy w literaturze papierowej
    Cytat Zamieszczone przez KADAR Zobacz posta
    Dlaczego taki kadr? Taki miałem pomysł...
    Pomysł na niewidomo po co i naco uciętego młodego i serio im się to podobało? pytam z czystej ciekawości.

    Na koniec popatrz jeszcze raz na te zdjęcia i odpowiedz sobie/nam na pytanie czy one Ci się podobają i chciałbyś taką pamiątkę ze ślubu
    Moja galeria: www.darko.cal.pl, zapraszam na FB

  7. #7

    Domyślnie

    Pierwsze 3 za ciasne, do tego na 2 bez sensu ucięta głowa, na 3 pół młodego i dłoń młodej, mimo tego że lubię skosy, to na 4 skos jest za mocny i jak bym złapał młodą z taką miną to zdjęcie bym natychmiast skasował. Teraz lepiej?

  8. #8

    Domyślnie

    zdecydowanie lepiej

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •