Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Wyspa Pag (Chorwacja)

    Hej, prawdziwe początki tego typu fotografii... czekam jedynie na jakieś ciekawe rady

    1.

    2.

    3.

    4.

    Pozdrawiam!
    Byliśmy ostatnio z żoną, proszę pana, w Hali Mirowskiej, gdzie ja miałem aparat Zorkę 5, zrobiłem kilka zdjęć. - Rejs

  2. #2

    Domyślnie

    z 1dynki leje mi sie na prawy glosnik (lekko ale przy takim kadrze to raczej wazne) a z 3ki na lewy
    Swieci wszystko....jedyna fotka przyswajalna MZ to jest jedynka.....ale po poprawce np. http://i31.tinypic.com/2vjofnb.jpg

  3. #3
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    09 2008
    Miasto
    Białystok
    Posty
    143

    Domyślnie

    2 jest bardzo ciekawa...
    Nikon D750 | Nikkor AF-S 70-200 F4 VR | Nikkor AF-S 35 1:1.8G | Nikkor AF-S 50 1:1.4G | Σ 24-70 2.8 HSM | SB-900

  4. #4

    Domyślnie

    Greg77, właśnie jak oddać prawdziwy kolor gór w oddali?
    Byliśmy ostatnio z żoną, proszę pana, w Hali Mirowskiej, gdzie ja miałem aparat Zorkę 5, zrobiłem kilka zdjęć. - Rejs

  5. #5

    Domyślnie

    Byłem na Pagu i wiem jakie przed Tobą stało trudne zadanie. Nie jest łatwo poprawnie naświetlić te wszędobylskie kamole.
    Moim zdaniem na tych fotografiach przede wszystkim brakuje ostrości. Woda na 1 oraz kamienie na 3 i 4 są pozbawione życia, trza by kontrastu. Można z tego wyciągnąć fajne fotki pod warunkiem umiejętnej obróbki. Ponadto mam tu wrażenie solidnej kompresji
    Pozdrawiam Marcin
    Galeria

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •