Close

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 46
  1. #11

    Domyślnie

    na 2 to ja tych gór nie czuję, a 3 jest niezła

  2. #12

    Domyślnie

    tylko żeby się tutaj autor nie poobrażał :>

    na 3 zdecydowanie widać mocne kombinacje - czarna linia na szczytach gór, niebo świeci niewspółmiernie do podłogi a całość wygląda na strasznie wypraną i spłaszczoną. Ale to są tylko moje uwagi, może mój monitor tak wyświetla...dlatego jeżeli możesz Greg, to pokaż 3 w oryginale (może być na pm, chcę zobaczyć o co kaman)

  3. #13

    Domyślnie

    Daje NEfa 3ki do wzgladu......poodpisuje na wszystko jak bede mial wiecej czasu
    Jakosciowo marnie....D40 z KITem i ten denny polar.....co mnie naszlo zeby go uzywac!

    Cytat Zamieszczone przez harb Zobacz posta
    a miałes poczekać na mnie
    Eeee no tez pojedziemy

  4. #14

    Domyślnie

    straszliwie ciemny oryginał. czemu tak naświetlałeś? Zamiast polara przydała by się połówa szara żeby ratować niebo. Z tego co jest, rzeczywiście trzeba mocno ciągnąć cienie i potwierdza to moją teorię

  5. #15

    Domyślnie

    Kadry fajne, szczególnie 1 i 3, ale obróbka niestety koszmarna.
    Zdecydowanie za dużo gmerania w w filtrach NIK'a ewentualnie shadows&highlights.
    OMG, I have finally discovered what's wrong with my brain: On the left side, there is nothing right, and on the right side, there is nothing left.

  6. #16

    Domyślnie

    nie ma co narzekać na jakość, na aparat czy na filtr. samo zdjęcie da się uratować wg mnie. ja zrobiłem z nefa takie coś w kilka minut więc efekt można jeszcze dopracować. wg mnie w tym kierunku powinieneś iść z obróbką. Cienie wyciągać poprzez podciągnięcie ekspozycji a nie poprzez shadows czy fill light. Potem to poskładać do kupy z niebem z oryginału. Jeżeli nie życzysz sobie mojej wersji tutaj to poproszę moderatora o szybkie usunięcie


  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez erde Zobacz posta
    nie ma co narzekać na jakość, na aparat czy na filtr. samo zdjęcie da się uratować wg mnie. ja zrobiłem z nefa takie coś w kilka minut więc efekt można jeszcze dopracować. wg mnie w tym kierunku powinieneś iść z obróbką. Cienie wyciągać poprzez podciągnięcie ekspozycji a nie poprzez shadows czy fill light. Potem to poskładać do kupy z niebem z oryginału. Jeżeli nie życzysz sobie mojej wersji tutaj to poproszę moderatora o szybkie usunięcie
    IMO zdecydowanie lepiej.
    OMG, I have finally discovered what's wrong with my brain: On the left side, there is nothing right, and on the right side, there is nothing left.

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez erde Zobacz posta
    nie ma co narzekać na jakość, na aparat czy na filtr. samo zdjęcie da się uratować wg mnie. ja zrobiłem z nefa takie coś w kilka minut więc efekt można jeszcze dopracować. wg mnie w tym kierunku powinieneś iść z obróbką. Cienie wyciągać poprzez podciągnięcie ekspozycji a nie poprzez shadows czy fill light. Potem to poskładać do kupy z niebem z oryginału. Jeżeli nie życzysz sobie mojej wersji tutaj to poproszę moderatora o szybkie usunięcie
    Poswiecilem tym fotografiom jakies 30 min.....niestety czasu brak....jutro podejde do nich raz jeszcze....
    Twoja wersja ma naprawde dobrze naswietlona podloge (prawie jak w sloneczny dzien a tam bylo prawie ciemno godzina 15 w styczniu) ale jest nieostra i jakos ta softowa mgielka mi nie podchodzi......wydaje mi sie ze zmienila sie tez perspektywa zdjecia
    Zdecydowanie jutro zrobie to zdjecie po swojemu ale dodajac twoje wskazowki

    Pozdrawiam
    Grzegorz

    Aaaaa nie trawie NIK software!

  9. #19

    Domyślnie

    ja zrobiłem tylko poglądową wersję. Perspektywa się nie zmieniła, tylko ja wydobyłem z tego zdjęcia światło i cień przez co (wydaje mi się) zdjęcie nabrało głębi. Ale nie będę tutaj udowadniał czegoś, czego może wcale nie być. Ja tylko pokazałem, w jakim kierunku ja bym widział obróbkę danego zdjęcia, bo Twoje propozycje dla mnie są nie do zaakceptowania obróbkowo.

    NIK jest wspaniałym narzędziem, o ile używa się go z głową, jak ze wszystkim zresztą

  10. #20

    Domyślnie

    Wiesz moze i NIkiem mozna sporo zdzialac ale widzialem ze niekiedy robi sie straszna papke......
    Tak czy inaczej poprawilem tylko tego JPGa co wystawilem wczesniej......selektywnie rozjasniane i podbite kolorki


    Jutro zobacze od NEFa jak bedzie

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •