Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
  1. #1

    Domyślnie Dwa wcielenia Iwony

    Witam.
    Jakąś taką sesyjkę na dysku znalazłem, żeby nie skłamać to dobrze sprzed miesiąca. Zapraszam. Modelka Iwona

    1.

    2.

    3.

    4.

    5.

    6.

    7.
    FX+ FX + 20-35/2 + 50/1.4 + 85/1.8 + 70-200/2.8 VR

  2. #2

    Domyślnie

    Wszystkie kadrowo ok, 5 i 6 jak dla mnie za "ciepły" balans bieli, ale zauważyłem w większości twoich prac taki WB, na 7 nie dawałbym tej winietki, 2 chyba leci troche w lewo, generalnie moje typy to 2 i 6( pomijając wspomniane wcześniej marudzenie). Pozdro

  3. #3

    Domyślnie

    na 5 światło Cię pokonało sromotnie. Jak dla mnie najsensowniejsza 4. W pozostałych sztuczne, wymuszone pozy + mina bez wyrazu.

  4. #4

    Domyślnie

    4ka najlepsza wg mnie. Taki spokój w kadrze, proste linie, fajnie z góry
    Nikon, Apple, Wacom
    LukaszBerlinski.pl | Mój blog

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez lookash Zobacz posta
    4ka najlepsza wg mnie. Taki spokój w kadrze, proste linie, fajnie z góry

    mam takie samo wrazenie. tak wiec 4!
    D50 + S30 1:1,4 + Nikkor'y

  6. #6

    Domyślnie

    6-ka mnie naprawdę urzekła. Ma swoje braki, ale zestawienie tej czerwonej sukienki z kremową ścianą oraz gra cieni na twarzy modelki vs. na tle wychodzi wręcz rewelacyjnie. Bez ściemy powiem że to jedno z najepszych zdjęć jakie widziałem na tym forum. Pełno w nim słońca, południa (tzn. jeszcze bardziej południowego niż Krosno) i charakteru.

    Nie wiem czy to świadomie zamierzone (albo w jakim stopniu) - ale 6-ka jest dla mnie bliska wybitności. Dla kontrastu reszta co najwyżej przeciętna.
    flickr | momenty.net
    Wyobraźnia i parę szkiełek.

  7. #7

    Domyślnie

    Jestem podobnego zdania co przemur. Czerwień sukienki na tle charakterystycznego budynku przywołuje klimat rodem z okolic Morza Śródziemnego. Bardzo mi się spodobała ta fotografia.
    olender.me
    C5DmkII, C28/1.8, C85/1.8

  8. #8

    Domyślnie

    6 - najbardziej. Chociaż szkoda, że białe nie jest tak do końca białe.
    Ale i tak podoba się bardzo!
    Tutaj jest... podpis

  9. #9

    Domyślnie

    6stka super!

  10. #10

    Domyślnie

    Po ostatnim zdjęciu widać, że fotograf młody... Gdybyś ustawił ostrość na twarz, a nie nogi, zdjęcie wyglądałoby zdecydowanie lepiej. Ewentualnie przymknąłbym nieco przysłonę.
    Bieli bym się nie czepiał, bo nie wygląda to najgorzej. Burza hormonów musi minąć i będzie git
    D700, N24-70/2.8, N50/1.4 D, N70-200 VRII, Sigma 85/1.4, SB-800, SB-900, Manfrotto, Lastolite, Cokin

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •