Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Norwegia 2009

  1. #1

    Domyślnie Norwegia 2009

    Nieśmiało wrzucam zdjęcia z sierpniowego wyjazdu do Norwegii. Przed wyjazdem przeglądałem forum pod kątem przygotowań do wyjazdu i wiele wskazówek oraz dobrych rad wykorzystałem

    A Norwegia... jest niesamowita. Polecam każdemu, kto lubi przyrodę i piękne widoki, a komu niestraszny deszcz i temperatury "nietunezyjne" .

    1.
    2.
    3.
    4.
    5.
    6.

  2. #2

  3. #3

    Domyślnie

    1. i 5. to typowe Irlandzkie widoki.....hehe kuzynka byla w Nowej Zelandi i wspominala ze jest bardzo podobnie do Norwegi i wlasnie Irlandii

    1. Ladnie
    2. jak wyzej
    3. jak wyzej
    4. ciekawie ale staral bym sie cos z tego cienia wydobyc....choc troche
    5. fajnie ale niebo z lewej mi sie nie podoba
    6. klimat!

  4. #4

    Domyślnie

    Wszystkie się bardzo podobają.

  5. #5

    Domyślnie

    1 to też widoki typowo Szkockie. W Nowej Zelandii faktycznie panują podobne klimaty (tylko czemu to tak cholernie daleko . W Irlandii jeszcze nie byłem, ale wierzę na słowo.

  6. #6

    Domyślnie

    ja jakos Norwegii na tych zdjeciach nie widze...moze poza fota nr2. reszte takowa moge strzlic na "kontynencie" szkockim mi sie ten set nie podoba. jakos nie zostalem zachecony do wyjazdu do Norwegii...

  7. #7
    Zbanowany
    Dołączył
    08 2009
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    289

    Domyślnie

    Zdjęcia sympatyczne, najlepsza jest jedynka.
    Ale to co mnie najbardziej cieszy, to fakt, że zrobione są Nikonem D200.
    To ciągle kawał profesjonalnego sprzętu. Mam dwie sztuki od nowości i pomimo, że w tym roku przechodzę na D700, to ich nie sprzedam.

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez grudzinsky Zobacz posta
    ja jakos Norwegii na tych zdjeciach nie widze...moze poza fota nr2. reszte takowa moge strzlic na "kontynencie" szkockim mi sie ten set nie podoba. jakos nie zostalem zachecony do wyjazdu do Norwegii...
    Musisz,niestety, przyjąć,że to nie kontynent leży przy Wyspach,a odwrotnie....łatwiej Ci będzie..

    Ładny secik,niestety....niedorobiony....Trochę nieostro,trochę krzywo,trochę przepalone,trochę zbyt niebiesko....wszystkiego po troszku.. Trochę bardziej trza się przyłożyć...
    Pozdrawiam
    Andrzej.

  9. #9

    Domyślnie

    [QUOTE=borregaard;1440862
    Ładny secik,niestety....niedorobiony....Trochę nieostro,trochę krzywo,trochę przepalone,trochę zbyt niebiesko....wszystkiego po troszku.. Trochę bardziej trza się przyłożyć...[/QUOTE]

    zgadzam się

  10. #10

    Domyślnie

    Dzisiaj już się dobrze wyświetla i po obejrzeniu zgadzam się z Borregaard

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •