Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Burren II

  1. #1

    Domyślnie Burren II

    Kolejne zdjecia z Burren.......moze sie spodoba....
    Podejde jeszcze do reszty jak czas pozwoli
    Zdjecia z D40 z kitem 18-55 boszeeee jakie mydlo.....odzwyczailem sie juz!

    1.


    2.


    3.


  2. #2

    Domyślnie

    Kolorki fajne,jest deko szumu,co na kiepskim laptopie widzę.W chałupie nie ma śladu po nim....Ekstra ta falka na trójce,ale ten kołek to ni w pięć ni.....
    Jakby Ci ostrości przybrakło i to łączenie,krawędż styku skał z niebem.To widać,mniej lub więcej i na poprzednich fotach.
    Na jedynce pozbądż się tego niebieskiego na gałęziach krzaczorów.
    Pozdrawiam
    Andrzej.

  3. #3
    kulten
    Gość

    Domyślnie

    2 i 3 są ok. Na 1 nie pasuje mi perspektywa focenia pod górę. Kolorystycznie ogólnie udanie. A jaką metodą ostrzysz swoje prace?

  4. #4

    Domyślnie

    na 1 i 2 brakuje mi cieplego swiatla, zwlaszcza jesli chodzi o 1. jak by bylo pieknie zobaczyc rozlane pomaranczowe swiatlo na tych skalach...fota nabrala by zupelnie innego wymiaru
    3 mi sie nie otwiera

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez borregaard Zobacz posta
    Kolorki fajne,jest deko szumu,co na kiepskim laptopie widzę.W chałupie nie ma śladu po nim....Ekstra ta falka na trójce,ale ten kołek to ni w pięć ni.....
    Jakby Ci ostrości przybrakło i to łączenie,krawędż styku skał z niebem.To widać,mniej lub więcej i na poprzednich fotach.
    Na jedynce pozbądż się tego niebieskiego na gałęziach krzaczorów.
    No tak NEFy z D40 z kitem......mleko ze zaden sposob ostrzenia nie pomaga.....wywala szum przy wyostrzeniu
    Sprawdzam wlasnie na laptopie i nie szumi.....ale mydelko jest.
    Czy to laczenie nie bedzie spowodowane Abberacja?

    Cytat Zamieszczone przez kulten Zobacz posta
    2 i 3 są ok. Na 1 nie pasuje mi perspektywa focenia pod górę. Kolorystycznie ogólnie udanie. A jaką metodą ostrzysz swoje prace?
    O metodach ostrzenia napisze tobie na Priv bo jest kilka

    Cytat Zamieszczone przez grudzinsky Zobacz posta
    na 1 i 2 brakuje mi cieplego swiatla, zwlaszcza jesli chodzi o 1. jak by bylo pieknie zobaczyc rozlane pomaranczowe swiatlo na tych skalach...fota nabrala by zupelnie innego wymiaru
    3 mi sie nie otwiera
    No 1 i 2 robione ok 15 w Pazdzierniku.....stad jest jak jest! 3 http://i27.tinypic.com/a26jhi.jpg robione jakies 2h po wczesniejszych, mogles juz ten kadr widziec.....jednak swiatlo nie ciekawe...
    Nie moge przebolec jakie mydlane sa te NEFy juz sie ozdzwyczailem!


    Dziekuje za zainteresowanie

  6. #6

    Domyślnie

    A mnie ze wszystkich trzech najbardziej podoba sie własnie jedynka, wygląda jak jakies skalne pustkowie albo cmentarzysko, słowem - ma klimacik.

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Locter Zobacz posta
    A mnie ze wszystkich trzech najbardziej podoba sie własnie jedynka, wygląda jak jakies skalne pustkowie albo cmentarzysko, słowem - ma klimacik.
    No to trafiles za plecami jest grobowiec z ok 3000BC

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Greg77 Zobacz posta
    No to trafiles za plecami jest grobowiec z ok 3000BC
    Hehe

  9. #9
    kulten
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Greg77 Zobacz posta

    O metodach ostrzenia napisze tobie na Priv bo jest kilka

    To czekam bo mz masz niedoostrzone zdjęcia. A nawet te z kita można dobrze podostrzyć .

  10. #10

    Domyślnie

    Dobry moment uchwyciłeś na fot nr 3, ta fala rozbijająca się na skale

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •