Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 26
  1. #1

    Domyślnie Fashionowo z Sandrą

    Wczoraj robiłem sesje przy Poznańskiej Galerii Malta. Do zdjęć pozowała mi Sandra. Była to jej pierwsza, poważniejsza sesja, ale widać, że dziewczyna nie boi sie aparatu i czuje to "coś"

    Zapraszam do oglądania i komentowania

    Modelka: Sandra (http://maxmodels.pl/bape.html)

    01.

    02.

    03.

    04.

    I troche słonecznie:

    05.

    06.
    Nikon, Apple, Wacom
    LukaszBerlinski.pl | Mój blog

  2. #2

    Domyślnie

    na 5 minus za nienaturalną posture modelki

  3. #3

    Domyślnie

    Na większości zdjęć poza modelki jest tragiczna. Zgarbiona, z łokciami do przodu. Jak dla mnie sesja do poprawy.

  4. #4

    Domyślnie

    jak poprzednicy pozy dziwne, ale 6 jest fajna

  5. #5

    Domyślnie

    Pozy jak najbardziej celowe, nikt nie powiedział, że muszą być naturalne Choćby styl Diora
    Nikon, Apple, Wacom
    LukaszBerlinski.pl | Mój blog

  6. #6

    Domyślnie

    ta poza na 5 jest tragiczna
    oszpeciłeś dziewczynę i dorabiasz ideologię do złych póz
    i do tego nie podoba mi się usytuowanie modelki w kadrze

    do poprawy
    3=

  7. #7

    Domyślnie

    Dziękuję za komentarze

    Cytat Zamieszczone przez cheyenne Zobacz posta
    dorabiasz ideologię do złych póz
    Co to miało być? Ogranicz się do oceny zdjęć. Pooglądaj moze troche zdjęcia z sesji prawdziwych zawodowców to zobaczysz jakie oni "dorabiaja" ideologie do takich i bardziej wykręconych póz.
    Nikon, Apple, Wacom
    LukaszBerlinski.pl | Mój blog

  8. #8

    Domyślnie

    Wypowiem sie jak to wyglada z punktu widzenia calkowitego amatora.Techniczna strona zdjec-tak!,uroda modelki -tak!! i tyle.Mowisz ze zawodowcy to....Biorac gazete do reki ,ogladajac zdjecia zatrzymuje sie na tych, ktore wygladaja atrakcyjnie pod kazdym wzgledem-czyli modelka rowniez wyglada atrakcyjnie.A nie moge tego powiedziec o kobiecie.ktora wygieta jest w jakies chinske S zamiast kobiecych atrybutow podkresla swoj lokiec i dziwnie wygieta dlon,Pewnie zaraz padnie ostra riposta..ale coz.Szczerze mowie jak odbieram te zdjecia.Poprzedni Twoj set 100% tak!!! tutaj nie moge tego powiedziec
    Nikon d700 N d90 Nikkor 18-55VR Nikkor 70-300VR sb900 T 28-75/2.8 S150-500hsm.Ogrom zapalu,umiejetnosci mniej
    www.zbokunabok.flog.pl

  9. #9

    Domyślnie

    Kilka moich spostrzeżeń : jezeli wyginasz dziewczyne - zadbaj o to zeby nie stala z wielkim garbem na plecach. Wystarczylo lekko ją skrecic i było by o niebo lepiej.
    Na wiekszosci kadrów zwróc uwage na garb który się zrobił w skutek wygięcia ramion do przodu. Np kadr numer dwa, wystarczylo zeby lewa reke puscila luzno i lekko sie odchylila w bok.
    Musisz to pocwiczyc i zaczac dostrzegac takie niuansy - sam mialem z tym problem

    Pomysl niezly ale troszke przekombinowałeś
    Contax 645, Zeiss 80mm f/2

  10. #10
    Zbanowany
    Dołączył
    04 2008
    Miasto
    0100110
    Posty
    195

    Domyślnie

    materiał do wiekszych wyzwań..

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •