Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21
  1. #1

    Domyślnie nowe gnioty - inna obrobka

    Witam ponownie wszystkich forumowiczów.

    przygotowania do warsztatów poznanskich ida pełna parą. Mało czasu dla siebie a juz napewno nie ma czasu na nowe sesje. Dzis niedziela wiec " dzien bez photoshopa to dzien stracony " wiec spedziłem troszke czasu na odswierzaniu kilku portretow z ostatnich warsztatow zorganizowanych przez Sebastiana w Warszawie.

    znajdziecie juz tu dobrze znana Natalie z ostatniego setu gniotoroba czyli mnie . przypomnimy Asie w nowym wcieleniu sportsmenki, oraz pokaze całkiem nowa buzie na forum - Ule.

    Jak to juz wiele razy usłyszałem od paru osob ze nudno i wogole wkołko to samo, ze słabo i ze kolorystyka nie ta..
    bym zosawil ps'a i zaczal robic zdjecia... to ja uparcie to samo....
    mam nadzieje ze te zdjecia wyroznia sie czym z innych moich prac.. i ze kilka przypadnie Wam do gustu.
    prosze o ocene setu jak i pojedynczych zdjec...

    dziekuje

    jedziemy....

    1. na początek Asia...

    2.

    3.

    przedstawiam Ule....

    4.

    5.

    6. Natalia

    bonusy...

    dzis bonusowo zaczniemy juz od pieknej Natalii

    bonus pierwszy

    bonus drugi

    bonus trzeci - asia przy sciance w CZB


    bonus 4
    Powieslismy Asie na sciance
    www.facebook.com/kpaprocki
    || D3 x2 || 14-24 2.8 || 24-70 2.8 || 70-200 2.8 || 16 2.8 fisheye || 24 1.4 || 50 1.4 || 85 1.4 || Apple system || cała masa dodatków.

  2. #2

    Domyślnie

    Natalię już widywałem u innych i jest świetna

  3. #3

    Domyślnie

    Fajnie 'ugniecione'
    Najbardziej podobaja mi sie 6 i 1. 6 - za kolory. 1 - za caloksztalt.
    Najmniej - jesli mozna - 7. Dziwne ulozenie rak, mam wrazenie jakby bylo ich ze 4 Ale to subiektywna ocena.
    Swietny jest tez bonus drugi. Za kolorki i klimat.

    Podsumowujac - ja chcialbym takie 'gnioty' robic.

  4. #4

    Domyślnie

    zazdroszcze 5. ale ja wtedy bylem na mostku zostalo mi zmienic rozmiary troche ostatnich poprawek iw stawiam swoje

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez LWO Zobacz posta
    zazdroszcze 5. ale ja wtedy bylem na mostku zostalo mi zmienic rozmiary troche ostatnich poprawek iw stawiam swoje

    no czekam... i czekam na update backstage

    no i czysc karty w czwartek jedziemy do poznania
    www.facebook.com/kpaprocki
    || D3 x2 || 14-24 2.8 || 24-70 2.8 || 70-200 2.8 || 16 2.8 fisheye || 24 1.4 || 50 1.4 || 85 1.4 || Apple system || cała masa dodatków.

  6. #6

    Domyślnie

    Gnioty dobre jak zwykle, najbardziej urzekła mnie 6. A set bardzo równy, trzyma poziom. Dobre konwersje do B&W, szkoda, że ja tak nie umiem...

  7. #7
    Gaduła Awatar NBA
    Dołączył
    09 2007
    Miasto
    Jarocin, Wielkopolska
    Posty
    3 760

    Domyślnie

    4 i bonusy... świetne...

  8. #8

    Domyślnie

    Hani, mi podoba sie to co robisz z wlosami, skora, nieszczegolnie za to cieszy przeginka (w mojej subiektywnej ocenie) oczu. Obwodki wokol zrenic zbyt mocne, sam kolor zrenic tez mocno przejechany IMHO. Na 6tym Natalia z tymioczami wyglada jakby byla z piekla rodem albo miala soczewki kolorowe. Widac ze ma niebieskie, ale nie az tak. No chyba ze to taki wybryk natury i ma tak wrecz nienaturalne kolory. Ale na 4tym Ula tez - szczegolnie na prawym oku gdzie cala zrenice widac - tez ma pojechane. Poza tymie drobnostkami miodnie Tyle co mnie uklulo w oczka moje :P
    Komercyjna stopka - regulamin forum!
    Full Frame Nikon System

  9. #9

    Domyślnie

    1. Bardzo ładna kolorystyka, ładne zdjęcie, choć nieco zepsute przez nieostrą rękę.
    2. Przypadkowy kadr... aż się prosi o szersze i bardziej dynamiczne ujęcie.
    3. Nie podoba mi się, nudny kadr, nieciekawa poza i mina modelki.
    4. Pacha na dole zepsuła fajne zdjęcie. Wystarczy przyciąć 1 cm od dołu i jest ok.
    5. Martwica nóg. Szkoda zdjęcia, bo góra ma potencjał, ale w połączeniu z rozmazanym, niedopracowanym dołem jest niesmacznie.
    6. Zielona twarz, różowe ręce, tandetnie pojechane oczy i sztucznie dorabiany cień pod grzywką. Zdjęcie ładne ale do powtórnej obróbki.
    Bonusy:
    1. Nie moja estetyka
    2. Podoba mi się modelka, ma ładny uśmiech. Kolory też są ok, poza oczami - przegięcie podobnie jak w 6.
    3. Jest ok
    4. Znów przypadkowy kadr

    Podsumowując, postaraj się uważniej kadrować, pracuj nad kompozycją, zwłaszcza szerszymi ujęciami - wąskie masz opanowane niemal do perfekcji. Zrób czasem użytek z 14-24 - da się tym zrobić dobre zdjęcie pod warunkiem, że się to robi z głową. Zwracaj uwagę na detale już w momencie robienia zdjęcia, bo nie wszystko można później uratować w obróbce. No i najważniejsze... unikaj odpustowej kolorystyki(oczy).
    D700, D750, D800, N24-70, S35/1.4 ART, S50/1.4 ART, N50/1.8, N85/1.4

  10. #10

    Domyślnie

    Nie no.. co ja Ci mam pisać... słodził nie będę, bo jeszcze cukrzycy dostaniesz...
    Chciałbym tylko wiedzieć, jak uzyskujesz takie światełko na zdjęciach... Echhh... może kiedyś i mi się to uda...
    NEX 5N i M42
    "Twoje słowa, głupcze, będą cię kiedyś sądzić..."

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •