Close

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 45
  1. #1

    Domyślnie Marta jakiej nie znacie - NOVIKA oczami HANIEGO

    Dobrywieczór...

    w sumie juz pozno... no ale co tam na forum nikona nigdy za pozno...

    Marta: wszyscy ją znamy ze swoich autoportretów, które prezentuje na forum. Juz dawno temu postanowiłem ze jak bede w Wawie bede sie starał namówic Marte na wspolna sesje... po wielkich perturbacjach i ustalaniu terminow Marta znalazła godzinke podczas mojego 3 dniowego pobytu u LWO, by sie wkoncu poznac osobiscie i cynkac jej pare fotek. Znam marte dosc dlugo forumowo i skypowo, widzialem jej zdjecia tu i ówdzie i zawsze byłem pod wielkim wrazeniem jej talentu fotograficznego.

    Dzis chcialbym Wam pokazac Marte jakiej nie znacie... to nie ta sama Marta z drugiej storny obiektywu która pokazuje nam sie w swoim szerokim kącie zapietym na D50. to nie ta marta ktora strzela foty w domu za kazdym razem zmeiniajac makijaz. To rowniez nie ta novika z tym samym spojrzenim usmiechem czy wyrazem twarzy.

    Ja osobiscie poznalem Novike ktora tak jak ja czasem widuje na skype jest bardzo ciepla i usmiechnieta dziewczyna. Kobieta ktora ma wiele pomysłow w głowie i ktor anie boi sie niczego ( ochrona na pasarzu i bieganie boso po Wawce )

    Tymi zdjeciami chciałym podziekowac Marcie za w sumie ostatnie 10 miesiecy kiedy wiele razy mi pomogla w zyciu prywatnym. chcialbym jej podziekowac rowniez za ta godzinke spaceru po centrum Warszawy podczas ktorego usmialismy sie po same pachy
    Dziekuej rownież Adamowi.. narzeczonemu Marty. Jak mam nadzieje zauwazy profesjonalism to profesjonalizm, pasja to pasja.....

    mam nadzieje ze nie ostatni raz spotykam sie z Marta w celu pogawedek o fotografii, forum nikona, digarcie itd...

    Dziekuje Marta za wszystko....

    Zdjecia zrobione przezemnie to napewno nie mistrzostwa swiata... ale jest na nich moja przyjaciółka ktora w kazdym oswietleniu i w kazdych warunkach jest warta sfotografowania...
    mialem bardzo malo czasu na zrobienie tak naprawde tego co chciałem, swiatlo bylo okropne, ochrona ganiala mnie po PUBLICZNEJ ULICY !!!! bo nie mialem jakis zezwolen na fotografie.... pozatym po 2 dniach z LWO prawde mowiac ledwo zylem... no ale to zadne wytlumaczenie....

    mam nadzieje ze zobaczycie w moich zdjeciach inna Novike niz ta z forum...
    mam nadzieje ze jakies zdjecia przypadna Wam do gustu

    licze na komentarze...

    1.

    2.

    3.

    4.

    5.

    i dzis 6.

    bonusy kontrowersyjnie i gniotowo

    pierwszy

    drugi

    trzeci

    i jeszcze czwarty
    www.facebook.com/kpaprocki
    || D3 x2 || 14-24 2.8 || 24-70 2.8 || 70-200 2.8 || 16 2.8 fisheye || 24 1.4 || 50 1.4 || 85 1.4 || Apple system || cała masa dodatków.

  2. #2

    Domyślnie

    powiem tak:
    wszyscy wiemy, żeś wielki orędownik marty. nic więc dziwnego, ze pojawiają się tutaj takie fotki
    ale niestety nie udało Ci się Konradzie uniknać wszystkich tych manier i naleciałości, o których marcie pisaliśmy. chodzi głównie o ten grymas buzi, który ją po prostu znieksztalca i brak dbałości o ułożenie ... konczyn...

    "To rowniez nie ta novika z tym samym spojrzenim usmiechem czy wyrazem twarzy."
    alez to właśnie ta novika...

    1. świetne kolorki i obórka, ale po kiego tak pokręcone ? wiem, że lubisz takie kadry, ale...
    2. po prostu marta.
    3. to jest zdjęcie... bardzo nie ładnie tu ją pokazałeś.
    4. pokrzywiony kadr i powtórka tego co w punkcie 3.
    5. to samo.
    6 do końca - to samo
    wyjatkiem jest jedna - 4 bonus. fajna.

    Konradzie. nie podobają mi się te fotografie.
    wiem, że mają dla Ciebie wartość sentymentalna, dla mnie nie mają, więc piszę co myslę...
    mam tylko nadzieje, że nie urażam, ani Ciebie ani przede wszystkim Marty...
    ale Martę nie pokazałeś tutaj ładnie.
    warsztatowo super - masz świetne bw. świetnie zaświecone fotki, ale...
    ogólnie bardzo nie podobają mi się te fotki.
    zwierciadlanki: D800 D750 D3 D300 F65
    nikkory: 14-24/2.8 20/2.8 28/2.8 50/1.8 70-200/2.8 VR
    manual: zenitar 16/2.8 fish, helios 44/2
    SB900 frotto cokin lowepro epson L800

  3. #3

    Domyślnie

    ostatnie wystarczyło by za wszystkie.. bardzo wymowne.. emocjonalne.. kobiece.. portret kobiety.. wszystko w temacie
    ogólnie analogowo..
    www.lizakowski-photo.art.pl

  4. #4

    Domyślnie

    bonusy lepsze niz seria, a ostatnie wystarczyloby za reszte

    i jeszcze bonus z szyba bardzo mi sie podoba

  5. #5

    Domyślnie

    Na pierwszym i czwartym bonusie bardzo nieladnie wyszlo ulozenie palcow Niestety, takie niedopatrzenie w temacie dloni kladzie kazde zdjecie. Moze rzeczywiscie zabraklo czasu i spokoju, aby dopracowac pozy, a moze w tej sytuacji (pospiech, niesprzyjajace warunki) lepiej bylo zrobic trzy zdjecia, ale kazde dopracowane w szczegolach?...
    Za nonnatusem, nie oceniamy tu niestety wartosci sentymentalnej zdjec, a jedynie jakosc artystyczna i fotograficzna. Tych tutaj zabraklo - mniemam, ze na skutek niesprzyjajacych warunkow. Mam nadzieje, ze kiedys jeszcze pokazecie nam znacznie lepsze efekty waszej wspolpracy.
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  6. #6
    Zbanowany
    Dołączył
    07 2005
    Miasto
    jerergeg
    Posty
    1 756

    Domyślnie

    bonusiki najlepsze

  7. #7

    Domyślnie

    Drugi i czwarty bonus, z zastrzeżeniem do ułożenia palców na czwartym. Reszta taka sobie.
    NEX 5N i M42
    "Twoje słowa, głupcze, będą cię kiedyś sądzić..."

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nonnatus Zobacz posta
    powiem tak:
    wszyscy wiemy, żeś wielki orędownik marty. nic więc dziwnego, ze pojawiają się tutaj takie fotki
    ale niestety nie udało Ci się Konradzie uniknać wszystkich tych manier i naleciałości, o których marcie pisaliśmy. chodzi głównie o ten grymas buzi, który ją po prostu znieksztalca i brak dbałości o ułożenie ... konczyn...

    "To rowniez nie ta novika z tym samym spojrzenim usmiechem czy wyrazem twarzy."
    alez to właśnie ta novika...

    1. świetne kolorki i obórka, ale po kiego tak pokręcone ? wiem, że lubisz takie kadry, ale...
    2. po prostu marta.
    3. to jest zdjęcie... bardzo nie ładnie tu ją pokazałeś.
    4. pokrzywiony kadr i powtórka tego co w punkcie 3.
    5. to samo.
    6 do końca - to samo
    wyjatkiem jest jedna - 4 bonus. fajna.

    Konradzie. nie podobają mi się te fotografie.
    wiem, że mają dla Ciebie wartość sentymentalna, dla mnie nie mają, więc piszę co myslę...
    mam tylko nadzieje, że nie urażam, ani Ciebie ani przede wszystkim Marty...
    ale Martę nie pokazałeś tutaj ładnie.
    warsztatowo super - masz świetne bw. świetnie zaświecone fotki, ale...
    ogólnie bardzo nie podobają mi się te fotki.


    nonatus.. to nie ta sama Marta nie zgodze sie z Toba... przedewszsytkim pokazana jest w całosci... na jej zdjeciach chyba za wyjatkiem dwoch setow jest tylko jej buzia... tu masz Marte w całej okazałości


    1... alez ja nie lubie takich kadrow bardzo ... w moich setach ( za wyjatkiem wawy zadko sie to zdarza... ) kadrem chcialem pokazac zwariowana usmiechnieta i w sumie troche szalona dziewczyne
    2. pokaz mi prosze zdjecie |MArty ( jej autoportret na ktorym sie usmiecha )
    3. co do grymasu na buzi sie zgodze... ale znow pokaz mi marte w takiej pozycji z jej zdjec...
    4. kadr pokrzywiony byl zalozenieem zdjecia i to raczej powtorka jedynki
    5. byla to chwilka przerwy wiec z zalozenia marta zamyslona i raczej powtorka trojki
    no i dalej nie wiem gdzie w marty zdjeciach masz usmiechnieta novike jak na zdjeciu nr3.
    powiem tak jedynie jedynka mz jest w takim stylu jakim znamy..... ale tak wlasnie mialo byc do calosci setu

    dalej... wiesz prawde mowiac od dawna mowilem jej ze bede sie staral sciagnac ten grymas z ust podczas sesji i dlonie w kadrach dlatego staralem sie robic polpostac lub całosc Marty... chyba jednak brak czasu i pospiech sprawly ze na duzej ilosci zdjec poprostu nie zwrociłem na to uwagi.... moj błąd...
    nastepnym razem sie poprawie....

    wrzucam kilka zdjec... ktore wybrała MArta... co tu powiecie ??

    11.

    12.

    13.

    14.

    15.

    16.

    17.
    www.facebook.com/kpaprocki
    || D3 x2 || 14-24 2.8 || 24-70 2.8 || 70-200 2.8 || 16 2.8 fisheye || 24 1.4 || 50 1.4 || 85 1.4 || Apple system || cała masa dodatków.

  9. #9
    Sith Hospodar Impaler Awatar Dex
    Dołączył
    01 2007
    Miasto
    Alpy Transylwańskie
    Posty
    5 176

    Domyślnie

    3 dekielkowy bonus i 1

    +

    uuu jak pisałem, to jeszcze nowych nie było

  10. #10

    Domyślnie

    Sesja byla bardzo fajna fakt że trochę w biegu i na szybko ale warta takich zdjęć. Mnie osobiście zdjecia bardzo się podobają, ja zawsze ciekawie podchodze do ujęć siebie nie ze swego własnego aparatu.
    Hani uważam ze odwaliłeś kawal dobrej roboty i wiem że nie jestem osobą z którą łatwo się pracuje..... Tym bardziej w takim tempie. Za komenty dziękuje i w swoim imieniu. Dla mnie zdjecia pokazują mnie, taką jaka jestem, nie koniecznie zawsze melancholijną, czasem z grymasem na buzi. Ha ha no i teraz wiecie czemu sie na fotach nie uśmiecham...

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •