Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: Kazbegi

  1. #1

    Domyślnie Kazbegi

    Witam!
    Poniżej wrzucam kilka zdjęć z Kazbegi (Gruzja), dla zainteresowanych relacją z Gruzji polecam mój blog: Gruzja.qiubag.com

    Chętnie usłyszę opinie na temat zdjęć Konstruktywna krytyka bardzo mile widziana.

    1.
    2.
    3.
    4.
    D300, T12-24, N50/1.8, SB600
    Jakub Gruchot Price action Gruzja Distance learning

  2. #2

    Domyślnie

    Mocno daje po oczach w PD...
    Pozdrawiam
    Andrzej.

  3. #3

    Domyślnie

    co się stało z niebem na trójce?
    fioletem zajeżdża
    ARCerem robione?
    "Na początku poznaj wszystkie zasady, żeby o nich zapomnieć"
    John Coltrane

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez elanek Zobacz posta
    co się stało z niebem na trójce?
    fioletem zajeżdża
    ARCerem robione?
    ACR. Nie jestem w stanie tego zobaczyć na moim laptopie - u mnie niebiesko. Niestety do lepszego monitora nie mam dostępu. Mocno jedzie fioletem? Bo nie wiem czy wywołać jeszcze raz RAWa, czy olać to
    D300, T12-24, N50/1.8, SB600
    Jakub Gruchot Price action Gruzja Distance learning

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez borregaard Zobacz posta
    Mocno daje po oczach w PD...
    Cytat Zamieszczone przez elanek Zobacz posta
    co się stało z niebem na trójce?
    fioletem zajeżdża
    ARCerem robione?
    Zgadzam się.


    Po za tym:
    1.Jeśli tematem miała być budowla na szczycie to niknie trochę w oddali i całą konstrukcję burzy mi przypadkowy przelatywacz
    2.Bez szału choc miejscówka z potencjałem jak dla mnie ludzie na zboczu też w tym przypadku nie wnoszą niczego szczególnego
    3.Pstryk
    4.Zamysł dobry tylko może inaczej bym skadrował i pozbył się tej osoby za konikiem.
    Matryca do czyszczenia.
    Pzdr
    D80 + 18-200 VR+Marumi-fujiyama DHG

  6. #6

    Domyślnie

    mnie bardzo podoba się dwojka, czworka tez niezła,mozna bysię jeszcze pobawić z tymi fotkami i trochę więcej z nich wyciagnąc (podpis jest tragiczny wywal go i wstaw coś subtelniejszego)

  7. #7
    kulten
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez harb Zobacz posta
    mnie bardzo podoba się dwojka, czworka tez niezła,mozna bysię jeszcze pobawić z tymi fotkami i trochę więcej z nich wyciagnąc (podpis jest tragiczny wywal go i wstaw coś subtelniejszego)
    Za Jankiem i dodam, ze bajeczne miejscówki.

  8. #8

    Domyślnie

    1. ptak zbedny i dobrze by bylo budynek w mocnym punkcie ulozyc. jest maly, ale jak bedzie w odpowiednim miejscu to bedzie widac majestet gor...no i poucinane domki w PD
    2. kadrowac od dolu ok 1cm mniej i wywalic ludzi...
    3. to jest bardzo fajnie pokazana miejscowosc, ale - sa jacyc turysci. wystarczylo przeskoczyc przed nich i zrobic zdjecie, wtedy tez drzewo by sie nie wtrazolilo w kadr, a tak wystaje jak poldupek zza krzaka
    4. pani wyglada jak by byla bardzo wysoka postac za kuniem zlewa sie z amazonka tworzac jedna postac...

  9. #9

    Smile

    Ładne mają pagórki w tej Gruzji
    Użytkuje X t2 TTArtisan 35 1.4 Fujinon 23 F2
    Było FEED 5, Kodak P850, Nikon D90, D300 D7100 D600 SB-900 Grip Md-10 50 F2 Canon 6D
    Szkiełka 18-105, 35 1.8G, T70-300 VC, T90 Macro , N70-210 F4, N35 1,8G FX, N80-200D ED 2,8, N85 1,8G S 24-35 F2 ART N28-105 N50 1.8G T24-70VC

  10. #10

    Domyślnie

    Przez te "słoneczka" w PD cięzko mi się na fotografii skupić
    Ale to co widać wskazuje na 1 i 3. W jedynce ptaszysko troche smieci. Do 3 nie mam zastrzeżeń poza deko wypraną górą kadru.
    I zrób coś z tym "billboardem" w PD
    Pozdrawiam: Camrak
    Down Under - the place to be!

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •