Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: Leontyna

  1. #1

    Domyślnie Leontyna

    Trochę mnie poniosło

    01

    02

    03

    04

    Miłego oglądania i komentowania...
    D700; N50; N17-55

  2. #2

    Domyślnie

    Zdecydowanie Cię poniosło
    Miejscówka na nie, drzewa to raz ze kiepskie mało ciekawe tło a dwa ze dają bardzo nieciekawe odbicia w karoserii.
    Wg. mnie stanowczo przesadzona obróbka lakier się świeci jak psu wiadomo co, jakby był lustrem, w sumie to ciężko z tych fotek wywnioskować jakiego dokładnie ten Leonidas jest koloru (z przodu granat z boku czerń na górze jeszcze coś innego), no chyba że to kameleon to zwracam honor. Kolorystyka całości mało atrakcyjna, te kolory takie z Marsa albo jeszcze innej planety, wg mnie nie komponuje się to wszystko.
    Ujęcia nie powalają ale nie są tragiczne 1. proste ale fajne 2. troche za bardzo przechylone i mysle ze przydałaby się dłuższa ogniskowa 3. niby ostrzone na swiatło i ono miało byc tematem ale nie widac jego lewej strony wiec nierozumiem tej winiety/gradientu 4. wogóle mnie nie rusza. Z tym ze tak jak pisałem na wstępie w kazdym kadrze otoczenie zabija fotke.
    Tragiczny jest tez sposób skamuflowania tablic, nie wygląda to za naturalnie...
    Niestety wg mnie słabiutka seria.
    make pictures, not war

  3. #3

    Domyślnie

    Obróbka mi nie leży. Natomiast co do koloru lakieru to masz Bust rację. To taki lakier, że w zależności jak się ustawisz ma inny odcień. Sam musiałem kiedyś obfocić samochód i wychodziło granatowo, zielono i czarno

  4. #4

    Domyślnie

    2 pierwsze na nie bo okropne otoczenie jest i straaaasznie ponuro. 2 dalsze jak najbardziej mi się podobają. Są przede wszystkim dużo cieplejsze! Obróbka rzeczywiście jest znaczna ale efekt jest dosyć przyjemny.

    Aha no i mnie drażnią te blahy! Nie podoba mi się taki sposób zamazania tablic. Lepiej pozamieniać literki po prostu albo jeżeli nie chce Ci się bawić to na szaro-biało całość .

  5. #5

    Domyślnie

    dziekuję za cenne uwagi... może uda mi się zabrac leontynę na drugą randkę w bardziej wyszukane miejsce tablice też zostawie... (sam nie wiem po co je zakamuflowałem)
    D700; N50; N17-55

  6. #6

    Domyślnie

    Fotografia samochodów to coś w co chce również wejść. Na dziś dzień nie za bardzo wiem co się z czym je w tym temacie ale napisze co widzę na tych zdjęciach. Zakryte tablice, zagłówek kierowcy, kadry trochę takie hmm... ...powykrzywiane... ...pomyśl jak by wyglądał ten samochód w oryginalnym katalogu marki Seat. Obróbka kolorystycznie mi się podoba bo nawet nie wiem jaki kolor oryginalnie ma ten samochód.. A może to lakier cameleon? i się mylę że to obróbka. Pozdrawiam

  7. #7

    Domyślnie

    To jest na pewno kameleon. Mieliśmy podobny tylko bardziej granatowy w Toledo. Wieczorem fiolet, w południe niebieski. I w dodatku pod każdym kontem inny odcień .

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez The Fly Zobacz posta
    To jest na pewno kameleon. Mieliśmy podobny tylko bardziej granatowy w Toledo. Wieczorem fiolet, w południe niebieski. I w dodatku pod każdym kontem inny odcień .
    Jeśli jest tak jak mówisz to nie kameleon tylko perła.
    make pictures, not war

  9. #9
    Blasius.G
    Gość

    Domyślnie

    Podoba mi sie nawet zdjecie 4. Ciekawie jest z tym odbiciem drogi w tylnej klapie.

  10. #10
    Oszczędny w słowach Awatar rsuchorab
    Dołączył
    11 2008
    Miasto
    Lublin/Pruszcz Gdański
    Posty
    62

    Domyślnie

    3 bardzo ciekawa, reszta na nie. Jesli nie chcesz pokazywać tablic, to warto je zdjąć nie bedzie szpecilo zdjecia
    Pozdrawiam

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •