Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: kolejny plener

  1. #1

    Domyślnie kolejny plener

    Witam oto Marta i Sebastian
    1.2.3,4,5,6,7,8,
    D3S / D700 / 14-24 2,8 / 24-70 2,8 / 70-200 2,8 / 35 1,4 / 85 1,4 / SB-800 / SB-900 / NEC PA 271W / i inne takie....

  2. #2

    Domyślnie

    fajny secik a 5 najlepsza moze tylko ciachnalbym troche dolu
    Kilka aparatow, dronow, gimbali i takie tam...

  3. #3

    Domyślnie

    halooooo, czy Ktoś mi jeszcze coś napisze ? uczę sie
    D3S / D700 / 14-24 2,8 / 24-70 2,8 / 70-200 2,8 / 35 1,4 / 85 1,4 / SB-800 / SB-900 / NEC PA 271W / i inne takie....

  4. #4

    Domyślnie

    Wybacz ... będzie krytycznie!
    Pomysły może i nie najgorsze, choć nie w moim stylu (ale to raczej mało istotne).
    IMO, przede wszystkim, zabrakło panowania nad światłem, a i dobrego światła w niektórych przypadkach, oraż umiejętnej obróbki.

    Tak z ciekawości w czym obrabiasz zdjęcia?
    OMG, I have finally discovered what's wrong with my brain: On the left side, there is nothing right, and on the right side, there is nothing left.

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez downunder Zobacz posta
    Wybacz ... będzie krytycznie!
    Pomysły może i nie najgorsze, choć nie w moim stylu (ale to raczej mało istotne).
    IMO, przede wszystkim, zabrakło panowania nad światłem, a i dobrego światła w niektórych przypadkach, oraż umiejętnej obróbki.

    Tak z ciekawości w czym obrabiasz zdjęcia?
    Dzięki co do stylu to takowy mi się podoba czasem takie sprane kolory ale takowe lubię i myśle że moim Klientom tak się podoba skoro mam zaszczyt uwieczniac to dla nich.
    Co do światła to tego dnia było straszliwie agresywne, i raczej nie było czasu na blendy itp..
    Co do obrabiania to są exify nie wsydzę się tego i nie usuwam ich
    D3S / D700 / 14-24 2,8 / 24-70 2,8 / 70-200 2,8 / 35 1,4 / 85 1,4 / SB-800 / SB-900 / NEC PA 271W / i inne takie....

  6. #6

    Domyślnie

    fajny set ale trochę mnie zmęczyła ta winieta
    D700/D300s/D50

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez TOMEK K Zobacz posta
    Co do obrabiania to są exify nie wsydzę się tego i nie usuwam ich

    No ja nie znalazłem ani jednego exifa .
    Z zaprezentowanych zdjęć wybrałbym 4 i 6.

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez durom Zobacz posta
    fajny set ale trochę mnie zmęczyła ta winieta
    No coś w tej winiecie jest
    Natomiast reszta to jak piszesz lubisz tak i gra, światło dość ostre było,
    ale źle się nie skończyło
    Ty masz być zadowolony a co ważne klienci.
    Pzdr, Andrzej

    Fotografia to sztuka uchwycenia momentu .

  9. #9

    Domyślnie

    4-ka świetna, pozostałe naprawdę dobra robota, jedynie na 6 i 7 nie pasuje mi stawianie Młodych w cieniu, ale uważam, że i tak jest spoko


    ...wiesz, jak patrzę w moim mieście czy na necie na zdjęcia wielu, wielu "profi" i potem porównuję je z taką pracą jak tu zaprezentowana, to sorki, ale większość z nich powinna zmienić zawód Uważam, że nie trzeba koniecznie iść w kierunku kilku wybitnych z tego Forum, oni mają swoich odbiorców, myślę, że Twój warsztat rośnie, fajnie jak będzie nadal rósł... w swoim własnym kierunku


    Pzdr.
    FX / 20 / 35 / 50 / 85

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Archibald Zobacz posta
    Twój warsztat rośnie, fajnie jak będzie nadal rósł... w swoim własnym kierunku
    Dzięki , to właśnie jest dla mnie istotne żeby wypracowac sobie swój WŁASNY styl
    D3S / D700 / 14-24 2,8 / 24-70 2,8 / 70-200 2,8 / 35 1,4 / 85 1,4 / SB-800 / SB-900 / NEC PA 271W / i inne takie....

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •